2733
2734
خیلیییی مراقب خودت باش انشالله زودتر خوب میشی دو هفته فقط استراحت کن عزیزم

مرسي مرضيه جون🌹🌹♥️♥️اگر يادت بود منم سر زايمان دعا كن كه حسابي محتاج دعام..مشكلات خودم و بارداري كم بود حالا اينم اضافه شد خيلي سخته خيلي..

من ريخته ام در رگ تو شيره جان..جان ِ مادر💜
بچه ها سند خونه و ماشین نیست سعیدم امروز بین حرفاش گفت خونه به نام من نیست

تصحیح میکنم

سعید قولنامه و سند ماشین رو برداشته ولی سند خونه بود

مطمئنم حواسش نبوده  آخه قبلا هم ک پرسیدم سند خونه کدومه گفته بود این قولنامه سنده

و اینکه یه مدت کلا دنبال سند ها بود وقتی قولنامه رو پیدا کرد فکر کرد سنده

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرسي مرضيه جون🌹🌹♥️♥️اگر يادت بود منم سر زايمان دعا كن كه حسابي محتاج دعام..مشكلات خودم و بارداري ك ...

ساراجونم ان شاء الله حالت خیلی زود خوب بشه و به کوچولو آسیبی نرسه🧿🧿 بلا به دور 

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   
سلام خواهری مرسی مهربونم خوبم خداروشکر خودت خوبی ویارت کمتر شده ؟ عه باشه عزیزم مرسی که گفتی اتفاقا ...

مریمی جونم فدات بشم

خداروشکر خوبم

ویارمم همونجوره

امروز خون بالا اوردم اینقدر ک بالا اوردم..

با آمپول سر پام..

آره حتما بگیر.. توکلت به خدا

من ۳ ماه کاسنی و طارونه رو دادم میلاد مورفولوژیش از ۳ شد ۴ و تعداد اسپرمش هم خیلی بیشتر شد..یعنی چندین برابر شد خداروشکر..

البته اگ همسرت استرس داره و یا فشار کار اونا رو هم کمتر کنه خیلی بهتر میشه..آخه اینا هم خیلی رو کیفیت این اسمرم اثر میذارن..

الهی که زود بیای بگی معجزه شده واست عزیزدلم💝💝💝

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ 💛  خدا جونم مررررررررسی بابت  معجزه کوچولو که تو دلم کاشتیش 💛  خودت مراقب هدیه قشنگت باش همیشه🌺 پسر نازم  نویان مامان ۱۳۹۹/۹/۱۹ ساعت ۱۰:۱۵ صبح به دنیا اومد😍 و شد همه دنیای من و باباش 👪  الهی از این معجزه های شیرین قسمت تموم دوستای منتظرم🙏🧡 
2731
مرسي مرضيه جون🌹🌹♥️♥️اگر يادت بود منم سر زايمان دعا كن كه حسابي محتاج دعام..مشكلات خودم و بارداري ك ...

حتمن عزیزم توکلت به خدا باشه انشالله به زودی خوب میشی

به دکترتم خبر بده جواب تستت مثبت بوده و بپرس چکارای لازمه انجام بدی

مال خودتون بود یا صاحبخونه؟ گرد نمیدونم چطور میشه مال ما بوتانه دیواری.

برا ماهم بوتان دیواریه  

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
بچه ها تست كروناي من كه پريروز دادم مثبت شد از ديشب گلودرد دارم

وای جدا

نرفتی دکتر؟

الان خوبی؟

از ارتباطت با همکارت چقدر میگذره ک علائمت مشخص شده مگه؟

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ 💛  خدا جونم مررررررررسی بابت  معجزه کوچولو که تو دلم کاشتیش 💛  خودت مراقب هدیه قشنگت باش همیشه🌺 پسر نازم  نویان مامان ۱۳۹۹/۹/۱۹ ساعت ۱۰:۱۵ صبح به دنیا اومد😍 و شد همه دنیای من و باباش 👪  الهی از این معجزه های شیرین قسمت تموم دوستای منتظرم🙏🧡 
ثمین واقعا 68 زده بود بعد همون زمان صفربود درواقع؟ خدایا پس مگه مرض دارن ازمایش میگیرن وقتی اینقد خط ...

آره بخدا سه روز بعدش رفتیم مرکز آز دادیم تحرک صفر مرفو توی مرکز ۴% ولی توی ازمایشگاه معمولی ۷۵%بود

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
2740
وای بمیرم برات منم خوب نمیشم😭😭😭😭

خدانکنه عزیزم

ان شاءالله هر دومون خوب بشیم

خیییلی سخته

کل روز و شب آدم حالش بد باشه😫 ولی بازم خداروشکر نی نی ها حالشون خوبه

بچه ها سند خونه و ماشین نیست سعیدم امروز بین حرفاش گفت خونه به نام من نیست

وااا قبلن ازش عکس گرفتی به نام شوهرت بود که عجب جنس خرابیه

خدا جونم ...برای تو غیر ممکنی وجود نداره.                  خدایا حسرت شنیدن کلمه "مامان"رو تو دل هیچ زنی نزار ....الهی امین
منم دخترم يه بار بخاطر قندش بستري شد يه خانمي بود اونجا اونم دخترش ديابت داشت بستري شد باهم دوست شدي ...

کی بود اسمش رو میدونی؟

شما باز زدین گروه رو ترکوندین خخخ

خخخخ اره میبینی توروخدا

عزیزم من تو نوبت اهدایی تو کشوری که زندگی میکنم هستم قراربود دوماه پیش پروسه شروع بشه و برم تو سیکل ...

من که جنین دارم....نمیشد بیای ایران هم هزینش کمتر میشد هم سریع میگرفتین...من انشاله مرداد انتقال میدم. دیروزم دکتر ایمونولوژی رفتم سرم و پردنیزولون هم از یه ماه قبل باید مصرف کنم حالا باید برم ویزیت بشم دکتر بنویسه...

خدا جونم ...برای تو غیر ممکنی وجود نداره.                  خدایا حسرت شنیدن کلمه "مامان"رو تو دل هیچ زنی نزار ....الهی امین

[QUOTE=144144564]مرسی عزیزم حرفتو گوش کردم اومدم سر خونه زندگیم. [/QUOTEآفرین عشقم

مردا هرچقدرم خوب و عالی و موجه باشن باز ی جای کارشون همیشه میلنگه عاقل نیستن زود فریب دیگرون رو میخورن .

تصحیح میکنم سعید قولنامه و سند ماشین رو برداشته ولی سند خونه بود مطمئنم حواسش نبوده  آخه قبلا ...

گفته به نامش نیست جالبه...

2706