2737
2739
وااای فاطمه این شوهر تو وحشیه بخدا این یه بوهایی برده جونتو بردارو برو این ادم اصلا ذهنش خرابه مریضه ...

آخه خودم بهش گفتم دیگه!! 

فقط نمیدونه کی میخوام برم

البته من خیلی وقته تهدیدش میکنم به رفتن. 

مامانم زنگ زد گفت  ک فردا تا ساعت 9 اینجاس

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   

ولی من حالم خوب نیس 

امان از دلشوره

راستی از کلید ها  رو هم جداگونه برداشتم

فقط ما کلید در بیرونی و آکاردئون رو داشتیم زاپاس در ورودی خونه رو نداشتیم منم کلید خونه رو با یه  کلیدی همشکل خونه عوض کردم

نتونستم برم بزنم از روش 

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

راستی سن جنین با پریود چقدر واست اختلاف داره؟ برا من ۴ روز

تو سونو قلب ٣ روز عقب بود تو سونو ان تي و سونو بعديش يكي دو روز جلوتر شد از پريودم

من ريخته ام در رگ تو شيره جان..جان ِ مادر💜
2731
فردا دوباره میرم سونو والا دقیق یادم نیس چقد اضافه کرده بودم ولی فک کنم حدود ۱۱-۱۲ کیلو بود این او ...

انشالله كه وزنش بالاي ٣ باشه تا خيالت راحت راحت شه

جدی؟؟ تو که شروع بیماریت بامن بود هنوز گلو درد داری؟ ب دکتر گفتی باردارم؟دارو بت داده؟

اره اون موقع يك هفته طول كشيد خوب شدم از ديشب باز گلودرد دارم اون موقع كه تست ندادم بهار،شايد از همون موقع مثبتم!

آخه خودم بهش گفتم دیگه!!  فقط نمیدونه کی میخوام برم البته من خیلی وقته تهدیدش میکنم به رفتن.& ...

امیدوارم زود کارت برای شکایت تموم بشه با مامانت بری زود...میاد کمکت وسایل ببری؟محل کار همسرت دوره به خونه؟

خدا جونم ...برای تو غیر ممکنی وجود نداره.                  خدایا حسرت شنیدن کلمه "مامان"رو تو دل هیچ زنی نزار ....الهی امین
2740
سلام شما چه کردی میخواستی اهدایی بگیری شما هم؟

عزیزم من تو نوبت اهدایی تو کشوری که زندگی میکنم هستم قراربود دوماه پیش پروسه شروع بشه و برم تو سیکل که بخاطر کرونا تعلیق شده ایشالا یه ماه دیگه، شما چطور؟

و خدایی که در این نزدیکیست
نه عزیزم ندادم.من همونروز گرمایی شدم حالم بد شد اومدم خونه. بعدم تستش شنیدم اذیت میکنه.منم که حالم خ ...

خدا رو شكر كه زودي خوب شدي♥️برا منم دعا كن

امیدوارم زود کارت برای شکایت تموم بشه با مامانت بری زود...میاد کمکت وسایل ببری؟محل کار همسرت د ...

قربونت برم ان شاء الله 

نه نزدیکه 

اول مامانم میاد وسایل رو بر میداریم بعد میریم دادگاه 

از اون ور هم به سمت خونشون

بچه ها سند خونه و ماشین نیست

سعیدم امروز بین حرفاش گفت خونه به نام من نیست

وااای واقعا الان خوبی ؟

اره مثبت شد نازنين..يعني حتي تصورشم نميكردم

الان بيشتراز حال خودم نگران جنينم😭😭

خودمم بدن درد و تب و سرفه به گلودردم اضاف شد فعلا قرنطينه خونگي ام و دارو ميخورم