2733
2734
اره مثبت شد نازنين..يعني حتي تصورشم نميكردم الان بيشتراز حال خودم نگران جنينم😭😭 خودمم بدن درد و ...

عزیز دلم ایشالا زودتر خوب میشی نگران نباش ایشالا خفیف باشه حتما برو دکتر وداروی مناسب بخور که برای فسقلی هم ضرر نداشته باشه ...اگه قابل باشم خیلی دعات میکنم امیدوارم زودی خوب بشی باید شوهرتم تست بده اره ؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چخبر؟بهار چطوره؟ خودت چه میکنی؟

سلامتی

اره خداروشکر خوبه

چند روزه از خودش صدا در میاره مثلا پستونکشو از دهنش در میاره باهاش حرف میزنه خخخخ

منم درگیر اضافه وزن هستم شکمم لاغر نشده لباسام برام 

تنگ شدن.خودمو توی اینه میبینم عصبی میشم😣 

خودت چطوری خوبی؟

راستی امضامو عوض کردم

خدایا ممنون بابت معجزه قشنگت😍
آخه خودم بهش گفتم دیگه!!  فقط نمیدونه کی میخوام برم البته من خیلی وقته تهدیدش میکنم به رفتن.& ...

اهان باورکن شوهرت خطریه 😤😤😤ادم دوس داره خفش کنه ...فردا باخیال راحت برو یه نفس راحت بکش عزیزم ایشالا کارات هرچی زودتر خوب پیش میره 

2731
چکار میکنین بچها در چه حالین. امروز لیانا 9 ماهه شد و من همچنان خوابم صفر هست    

باز غر زد خخخخخ

بیخیال مهم اینه که وقتی چشم وا میکنی ی فرشته کوچولو بغلته

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
مطمئن تر از همیشم دوباره بحث کردیم.  رفت خونه باباش منو نبرد  بخدا دیگه کشش ندارم  ...

به جهنم ببره متن فقط دلم نمیخواد پشیمون شی

گفتی دلم میخواد برم چیزی نگفت؟عکس العملی نشون نداد؟

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
ساعت اونجا چنده 🙈🙈🙈تا صبح خیلی مونده ۶ونیم صبح میرم که ۷اونجا باشم اگه  شلوغ نباشه کارم حتما ...

تو ننه ای اینو یادت نره .مثبت باش

منم فردا میرم رشت جنین هامو شارژ کنم

واااای کیف میکنم همچین میگی ثمین جون  ایشالا که بشه 😘😘😘

والا من جات باشم میرم گیره موی دخترمم میخرم 

تو ننه ای اینو یادت نره .مثبت باش منم فردا میرم رشت جنین هامو شارژ کنم

سالیانه یا 6 ماه یه بارر شارژ میکنی ؟منم 19 مرداد 6 ماهم تموم میشه

خدا جونم ...برای تو غیر ممکنی وجود نداره.                  خدایا حسرت شنیدن کلمه "مامان"رو تو دل هیچ زنی نزار ....الهی امین
الان س برام اینو فرستاده 😰 تا کلمه اسید رو دیدم تنم سر شد

گوه خورد اونم با قیف .

ایییییش چقد تو لوسی 110کیلومتر 1ساعت راهه دیگه از همون گشنگی و خستگی بوده پس

نخیرم یک ساعت و نیمه.بخدا خسته میشم

آقا یه سوال فسیس صدا میداد؟ یا فییییییس  😂😂😂😂

سرتغ شدیاااااا 

دستم بهت نرسه انشالله 

همون که تو میگی 

فیییییس

بچه ها سند خونه و ماشین نیست سعیدم امروز بین حرفاش گفت خونه به نام من نیست

کپی برابر اصل نکردی؟

2706