2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرسی فاطمه جون منوتو فردا کلی کارداریم ایشالاهردومون خوش خبر باشیم 

😘😘 ان شاء الله 

لوازم رو کامل جمع نکردم، یکمم استرس دارم 

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   
خوش اومدي عزيزم هندونه خنك بخور برا ويار خوبه دلت هم خنك ميكنه ويار نهايت تا هفته ١٦ درسته الان ن ...

من تا تو اتاق عمل ویار داشتم و حالم از همه چی بهم میخورد🤮🤮😪😪

دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور...
2728
😘😘 ان شاء الله  لوازم رو کامل جمع نکردم، یکمم استرس دارم

درکت میکنم خیلی تصمیم بزرگیه بایدم استرس داشته باشی ولی تو نیمه ی پرلیوان وببین وامیدوار باش وبرای زندگی بهتر تلاش کن عزیزم 

من تا تو اتاق عمل ویار داشتم و حالم از همه چی بهم میخورد🤮🤮😪😪

😍😍😍 ماشالا. پسرگلت چه ناز بزرگ شده

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   
بله عزیزم ایشالا فردا ۷صبح میرم امیدم به خدائه استرسم کم شده امروز کلی اهنگ گذاشتم رقصیدم ،دارم دوسه ...

ان شاء الله فردا با بهترين خبرها بياي پيشمون و معجزه خدا دوباره شامل حالت بشه و صاحب دخمل ناز بشي😍😍😍

خدایاااا تو بخواه تا من بتونم .... فَاللَّهُ خَيْرٌ حَافِظًا ۖ وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِينَ
بار اول که رفتم دکتر 64 کیلو بودم الان باز هر وقت میرم همون 64 کیلو هستش اضافه نکردم. میدونی ویارم خ ...

ببین منم مث تو بودم هر روز قرص دیمیترون میخوردم فایده نداشت گلاب به روت حتی آب خالی هم بالا میاوردم یروز رفتم پیش دکترم فشارم که گرفت دید ۹ سریع برام سرم نوشت با آمپول دمیترون 

آمپول که زدم مث آب رو آتیش بود واسم معجزه کرد حالا تو هم امتحان کن

دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور...
2740
درکت میکنم خیلی تصمیم بزرگیه بایدم استرس داشته باشی ولی تو نیمه ی پرلیوان وببین وامیدوار باش وبرای ز ...

قربونت برم 😘😘

امیدم به خداس. 

از مامانمم خبری نشد قرار بود فردا بیاد کمکم

راس میگین چیکار کنم موقع ثبت نام هر چی میزدم قبول نمی‌کرد منم از حرصم اینو زدم😂😂😂

اره بخدا روز اول که چالش شده بودی  بازم دم ثمین و بچه ها گرم اسمای فارسی رو.تونستن منشن کنن

فقط 19 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام عزیزم بهتر شدی خونریریت کم شد ؟ 

سلام اره ممنون الان لکه بینی دارم 

خدا جونم ...برای تو غیر ممکنی وجود نداره.                  خدایا حسرت شنیدن کلمه "مامان"رو تو دل هیچ زنی نزار ....الهی امین
نمیتونم چیزی بخورم از اون ورم  میترسم نخورم واسه بچه اتفاقی بیوفته خیلی ا ذیت میشم. قرص فولیک ا ...

نه عزیزم نگران نباش برا بچه بد نیس.خدا خودش اینطور افریده بلاخره میدونسته زن ویار میگیره! من جاریم تا پنج ماهگی ویار شدید داشت همش سرم وصل میکرد! بعد از پنج ماه چنان اشتهایی پیداکرد که یبار اینقد کباب بره خورد خون دناغ شد! بچشم ماشاالله خوب بود.انشاالله براتوهم درست میشه

فقط 19 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40