2733
2734
عنوان

کدوم خواننده تمام اهنگ هاشو دوس دارید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 564 بازدید | 71 پست
طلیسچی

من روش تعصب دارم ،بگو علیرضا طلیسچی جون‌.من تونتم همینجوری سرچ میکنم،خیلیییییییی عاشقشم

پکیج لاغری میفروشم ، کاملا گیاهی و بدون عوارض ، بیا خصوصی آیدی بدم خودت توی کانال همه چیز رو درباره ش بخون ❤️

مهدی دارابی همون هوروش بند

عدّه ای هستن در وَهمِ خود،خداجو و خداپرستن،اما خلقی برای در امان ماندن از شرّشان به خدا پناه میبرن.خداوند سرنوشت هیچ قوم و ملتی را تغییر نمیدهد مگر به خواست خودشان...
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

اشوان :)

دستمُ ول نکن که زمین میخورم🙂 طُ بری از همه ادما میبرم🥺 طُ خودت خوب میدونی که آرامشی🌊🌝 باید با من بمونی به هر خواهشی...🥺♥️🌈 انگاری قسمته فاصله از همُ💔 هرجا میری برو ول نکن دستمُ🙂 نذار باور کنم رفتنت حقمه🙃 نذار دور شم از خودم از خدا از همه🙃💔🌈
2738

مسیح و آرش .هیراد .بهرام .الیسا .طلیسچی .سیمگه .معین ایـــــــوان بندو هیراد (عاشقشونم)

تمام آهنگای  گوشیمو فلش ماشینی  اهنگاش ازیناس .یکی دوتا خواننده ترک دیگه

دل، دلای نوجوووووونی❤❤عشق اول صاف و ساده،کوچه پس کووووووچه ی شهروووو گز کنیم پای پیااده😑
خودمو

من کلا حس خوبی ب شادمهر ندارم،اهنگ گوش ندادما قیافشو میبینم خیلی حس بدی بهم القا میشه

پکیج لاغری میفروشم ، کاملا گیاهی و بدون عوارض ، بیا خصوصی آیدی بدم خودت توی کانال همه چیز رو درباره ش بخون ❤️

رضا بهرام

ابی

هایده

فرامرز اصلانی(بخصوص قدیمیهاش)

ایهام

با نظرم مخالفی باش ، ولی بی احترامی نکن   در ضمن وقتی مخالفی و ب خونم تشنه ایی و پر از عقده ایی ریپ نزن .... اوکی؟؟  
2706