2737
2734
عنوان

کدوم خواننده تمام اهنگ هاشو دوس دارید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 570 بازدید | 71 پست
طلیسچی

من روش تعصب دارم ،بگو علیرضا طلیسچی جون‌.من تونتم همینجوری سرچ میکنم،خیلیییییییی عاشقشم

پکیج لاغری میفروشم ، کاملا گیاهی و بدون عوارض ، بیا خصوصی آیدی بدم خودت توی کانال همه چیز رو درباره ش بخون ❤️

مهدی دارابی همون هوروش بند

عدّه ای هستن در وَهمِ خود،خداجو و خداپرستن،اما خلقی برای در امان ماندن از شرّشان به خدا پناه میبرن.خداوند سرنوشت هیچ قوم و ملتی را تغییر نمیدهد مگر به خواست خودشان...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اشوان :)

دستمُ ول نکن که زمین میخورم🙂 طُ بری از همه ادما میبرم🥺 طُ خودت خوب میدونی که آرامشی🌊🌝 باید با من بمونی به هر خواهشی...🥺♥️🌈 انگاری قسمته فاصله از همُ💔 هرجا میری برو ول نکن دستمُ🙂 نذار باور کنم رفتنت حقمه🙃 نذار دور شم از خودم از خدا از همه🙃💔🌈
2740

مسیح و آرش .هیراد .بهرام .الیسا .طلیسچی .سیمگه .معین ایـــــــوان بندو هیراد (عاشقشونم)

تمام آهنگای  گوشیمو فلش ماشینی  اهنگاش ازیناس .یکی دوتا خواننده ترک دیگه

دل، دلای نوجوووووونی❤❤عشق اول صاف و ساده،کوچه پس کووووووچه ی شهروووو گز کنیم پای پیااده😑
خودمو

من کلا حس خوبی ب شادمهر ندارم،اهنگ گوش ندادما قیافشو میبینم خیلی حس بدی بهم القا میشه

پکیج لاغری میفروشم ، کاملا گیاهی و بدون عوارض ، بیا خصوصی آیدی بدم خودت توی کانال همه چیز رو درباره ش بخون ❤️

رضا بهرام

ابی

هایده

فرامرز اصلانی(بخصوص قدیمیهاش)

ایهام

با نظرم مخالفی باش ، ولی بی احترامی نکن   در ضمن وقتی مخالفی و ب خونم تشنه ایی و پر از عقده ایی ریپ نزن .... اوکی؟؟  
2706