2737
2739
عنوان

تورو به حق حضرت معصومه اگر میتونین کمک کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 608 بازدید | 66 پست
نه قاضی میگه تو همون خونه بمونید تو اسلامم گرفتن زن دوم جرم نیست 

این خانوم زن متاهله که با بابای استارتر دوست شده😐😐😐

-اگه من نباشم صبح کی بیدارت میکنه؟                                  +شاش😅😅😐😐   من یه دخترم از جنس خرداد، مغرور و شیطون ‌..از اونایی که تیپ دخترونه و خاص میزنن عطر تلخ و مردونه دوس دارن..                 ۹۹/۹/۱۰میبینمتون(فان)😅🤪🤭
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

زنه کارش همینه شوهرش براش استشهاد درست کرد با لباساش پرتش کرد بیرون خونوادشم راهش نمیدن بابای احمق م ...

دایی عمو مگه نداری

بگو بهشون

من ب نفسای شما ایمان دارم، برام دعا کنید، منم براتون دعا میکنم😃
2728
دختر خودتون و اواره نکنید مادرتون بعد بیس سال اواره نکنید دنبال طلاق نرید اون زنیکه رو بشون سرجاش ...

گفتم که عموهام همه میدونن هیشکی هیچی بهش نمیگه  خونواده مامانم خیلی مظلومن

I am nurse
به خدا من نمیخوام ذره ذره بگم  خودتون بخونین میفهمین درد منو اگر میتونین کمکم کنین همه چی رو گف ...

ببین شما باهم باشین هیچ کدومتونو نمیتونه بندازه بیرون

وقتی اومد خونه تو و داداشت سینه سپرکنین بگین تو برو بیرون

بترسونینش بگو بدون اجازه زن اول زن گرفتی تو دادگاه پدرتو درمیاریم و .‌‌‌‌‌..... باید حق حقوف مارو بدی میریم شکایت میگیم ن نفقه میدی ن خرجی چیزی‌.

جنگیدن بلدم، ولی بعضی هدف ها ارزش جنگیدن ندارن.
خب مارو عذاب میده مامانم میگه اجزا نمیدم عقد  دائمش کنی میگه عشقمه نفسمه تورو طلاق میدم اونو می ...

به بزرگاتون بگین 

تا اجازه مادرت نباشه نمیشه الان مواظب باشین امضا از مادرت نگیره بگه برا فلان کاره 

به خانواده اون خانوم اطلاع بدین 

تا جای من بدونم پدرتون متاهل هستش جرم سختی داره شما نترسین ازش کاری کنید خانومه رو ول کنه 

مادرت تمام زحمات رو کشیده الان اون بیاد روی مال اموال 

عوض نشید تعویض میشید
2738
دایی عمو مگه نداری بگو بهشون

دایی ها وخونواده مامانم خیلی مظلومن عموهامم همشون میدونن خوده عموم کلیدای باغشو میداد بهشون از توی گوشی بابام خوندم اینارو

I am nurse
خب مارو عذاب میده مامانم میگه اجزا نمیدم عقد  دائمش کنی میگه عشقمه نفسمه تورو طلاق میدم اونو می ...

عزیزم صیغه چه فرقی با عقد داره صیغه ش میکنه خب بزار اون درخواست طلاق بده اینجوری به مادرت مهریه ش و نفقه بچه ها که بمونن پیشش تعلق میگیره و دختر تا وقتی ازدواج کنه باید برا هزینه هاش پول بده و پسر تا سن ۱۸ سال 

شانس چیست؟شانس همان کار مثبتی هست، که تو در طبیعت انجام دادی و طبیعت به تو، یک کار خوب یا یک انرژی ‌مثبت بدهکار است و باید به تو، یک سود بدهد یا یک انرژی مثبت برساند.چند راه بازگشت انرژی:از نظر سنتی:تو نیکی میکن و در دجله انداز،که ایزد در بیابانت دهد بازاز نظر قرآن:هر کس ذره‌ای بدی و خوبی کند به او باز می‌گردداز نظر بودا:قانون 'کارما' یعنی هر چیزی کار ماست و به ما بر می‌گردد.از نظر متافیزیک:انرژی در طبیعت از بین نمیرود. وقتی انرژی‌ای رها میکنی حالتش عوض میشود و بر می‌گردد..                                                      جهان به اعتبار خنده تو زیباست بهشت من همین دقیقه ها همین جاست😊                            خدایا شکرت  خدایا شکرت خدایا شکرت                                 ❤💙💚💛🧡💜💖
ببین شما باهم باشین هیچ کدومتونو نمیتونه بندازه بیرون وقتی اومد خونه تو و داداشت سینه سپرکنین بگین ...

اره با اقتدار بمونید نذار مامانت درشه ها

خواس بزنتش زنگ بزن 110

من ب نفسای شما ایمان دارم، برام دعا کنید، منم براتون دعا میکنم😃
به بزرگاتون بگین  تا اجازه مادرت نباشه نمیشه الان مواظب باشین امضا از مادرت نگیره بگه برا فلان ...

همینو گفتم بهش گفتم این همه سال زندگیمونو بزاریم واسه کی واسه اون زنه گفت همه چی به نام منه شما هیچ سهمی ندارین

I am nurse
این خانوم زن متاهله که با بابای استارتر دوست شده😐😐😐

واقعا من متوجه نشدم 

شانس چیست؟شانس همان کار مثبتی هست، که تو در طبیعت انجام دادی و طبیعت به تو، یک کار خوب یا یک انرژی ‌مثبت بدهکار است و باید به تو، یک سود بدهد یا یک انرژی مثبت برساند.چند راه بازگشت انرژی:از نظر سنتی:تو نیکی میکن و در دجله انداز،که ایزد در بیابانت دهد بازاز نظر قرآن:هر کس ذره‌ای بدی و خوبی کند به او باز می‌گردداز نظر بودا:قانون 'کارما' یعنی هر چیزی کار ماست و به ما بر می‌گردد.از نظر متافیزیک:انرژی در طبیعت از بین نمیرود. وقتی انرژی‌ای رها میکنی حالتش عوض میشود و بر می‌گردد..                                                      جهان به اعتبار خنده تو زیباست بهشت من همین دقیقه ها همین جاست😊                            خدایا شکرت  خدایا شکرت خدایا شکرت                                 ❤💙💚💛🧡💜💖
2706