2737
2739

دوستانم من پدرم سه ساله که با یه زن متاهل رابطه داشت وهربار کتمان میکرد ودعوا ددست میکرد که بهم تهمت میزنین ۲۰ سال با مامانم زندگی کردن وسه تا بچه ایم ۲۲ سال و۱۶ سال و۶ ساله شنبه عصر رفتیم دکت هرچی بهش مفتیم پول بده بهمون نمیداد ومیگفت ندارم خلاصه به هربدبختی بود یکم پول داد وما سوار تاکسی شده بودیم سر یه فلکه دیدیم جلوی یه مغازه گوشت فروشی ومرغ وماهی پلاک ماشینمونو دیدم که یه زن توشه وپدرم اینقد پلاستیک خرید گوشت ومرغ وماهیش سنگین بود که دودستی گرفته بود  ویعدش تا وقتی تاکسی در زد اون راه افتاد خلاصه دنبالش رفتیم رفت از سوپر همه چی گرفت وگزاشت صندق عقب وبعدشم رفت کلی سبد سبد میوه گرفت مامانم زنگش زد گفت کجایی گفت پیش دوستامم مامانم گفت بزن کنار کارت دارم خلاصه گاز گرفت ورفت وبعدش زنگ زد مامانم زنگ زد گفت  نامرد دستت درد نکنه از گلوی بچه هات میزنی خرج کی میکنی واون گفت که نه وپول خودش بوده ولی خب زنه حتی پدر ومادرش به خاطر خیانت به شوهرش راش نمیدن خونش وخلاصه که ما اومدیم خونه وبهش گفتیم لباساتو جمع کن بروپیش همون اولش حاشا کرد ولی بعد که داداشم گفت تو سه سال پیش این زنه تو بغلت بود من عکسشو دیدم گفت اره عشقمه جونمه عمرمه ونفسمه منم گفت این حرفا که زدی و تا اخر عمر یادت باشه بهش گفتیم برو پیش همون واسش یه خونه رهن کرده ووسایل گرفته اونم گفت که نه من هیچ جا نمیرم شماها برین بیرون حالا تا امروز همش مامانمو از خونه بیرون میکنه ومیگه شب که برگشتم پرتت میکنم جلو همسایه هابیرون وضع مالیشم خوبه ۱۸۰ میلیون تو بانک داره یه ال نود نوداره خونمونم ۸۰۰تومن میا رزه والان به مامانم میگه اول بیرون برو بعد طلاقت میدم ومهریهتو میدم مهریه مامانم ۲۰ میلیونه یه سوال ما اگر داد خواست طلاق بدیم ینی مامانم طلاق بگیره بهش مهریه میرسه واینکه ۲چ سال زندگی کرده حق وحقوقی داره یانه امروز بهش گفتم حق مارواز خونه وزندگیمون بده گفت ادم زنده وکیل وصی نمیخواد منو میخواین واستین ولی من این زنه ینی مامانمو نمیخوام ولی اگر مامانتونو بخواین من هیچی بهتون نمیدم حالا دادگاه بریم ایا به ما از خونه زندگیمون اگ مامانمونو انتخاب کنیم چیزی میرسه یا نه تورو خدا کمکم کنین

I am nurse

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

نمیدونم شاید مهریه ممانتون رو معادل سازی کنن شاید🤷‍♀️🤷‍♀️

ولی کوتاه نیاید ها مادرتون گناه داره بنده خدا

کاش قانون سفت و سختی برای مجازات مردای خیانتکار هوس باز بود🤦‍♀️🤦‍♀️هرچند مطمئن باش خدا میزاره تو کاسه شون

در حال تثبیت وزن😎
2706