1803
1804

دیروز یه خانوم که با همسرم رابطه کاری دارن هکتار نیستن یه مدت واسه یه کاری باید باهم در ارتباط باشن زنگ

زد و به با خنده به همسرم گفت عزیز من مگه من نگفتم کاری داشتین به اون خط زنگ نزنیم اون شنود میشه

من خیلی ناراحت شدم ..بهم برخورد..حق دارم؟ یا حساسم؟

میخام بهش پیام بدم که موقع حرف زدن با یه مرد غریبه مراقب نحوه حرف زدنش باشه..

توی سایته دکترساینا کلی پزشک متخصص هستند که میتونی آنلاین باهاشون گفتگو کنی 

و هر چی سوال پزشکی داری ازشون بپرسی

1805
1771

بنظرم زیادی حساسی من خودم تیکه کلاممه بدون هیچ منظوری به همه میگم عزیزجان احتمالا اون خانوم هم اینجوریه

بغلم کن که من از همه خستم توی این دود و دم غم میکشم از تو نفس من بغلم کن همین جوری که هستم بغلم کن که شکستم بغلم کن که من از دنیا بردیم عشق و آرامشو باور کن باتو دیدم 

کلی دیروز گریه کردم..اعصابم خرده.به همسرم گفتم..اون میگه من همیشه رسمی حرف میزنم اونم همینطور نمی‌دونم چرا یهو اینجوری گفت...

تا حالا چیزی از همسرم ندیدم.

اعصابم از اون زنه خرده..

1794

بعضی ها تیکه کلامشونه حساس نباش من شوهر خواهرشوهرم همینجوریه کلا باهمه کسی هم ناراحت نمیشه و نمیگه اره فلانی حتما از رو قصد داره اینجوری حرف میزنه

فقط 41 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منتظر برای دوتا خط قرمز

بعضی تکیه کلامشونه عزیز من و این چیزا 

ناراحت شدن و نشدنمم بستگی به اخلاق و رفتار شوهرم داره 

اگر بدونم حریمشو حفظ میکنه 

رفتار بقیه برام‌مهم نیست 

گروه قرمز: ممنونم از گروهی که انگیزه من شدن برای رسیدن به هدفم شروع۹۴ هدف ۶۸ تاریخ شروع ۹۹/۴/۷  من حتما به هدفم میرسم ❤❤❤❤❤❤❤

منم حساسم اگه یکی بخواد ب طرفم ازین حرفا بزنه وییییییی ولی جلوی شوهرت زیاد حساسیت نشون نده ک حالا فکر کنه اون چیه ک تو اینقدر حساسی بگوش لطفا  سنگین تر باهاش برخورد کن ک اونم رعایت کنه ...

من با اینکه حساسم ولی همیشه ب طرفم میگم کل دخترا هم قربونت برن بابا مهم اینه ک تو واس من میمیری😂😂😂

شاید اون خانوم تیکه کلامش باشه

اما شما با مطرح کردنش پیش همسرت بیشتر حساسش میکنی  بقول ضرب المثل میگه آدم خابو بیدار میکنی

شما باید حواستو جمع کنی نه اینکه زود از کوره در بری و عکسالعمل نشون بدی

1774