2733
2734
عنوان

یه سوال فنی دارم کی بلده؟

60 بازدید | 10 پست

بچه ها خونه مامانم قدیمیه و از ایناست که توی حیاطشون چاه داره . بعد اینا طبقه بالاشون مشکلی نداره ولی دیوارای اتاقای طبقه پایینشون بخاطر چاه اب همش نم کشیده .

یعنی ما سالی یه دور رنگ میکنیم دوباره پوست پوست میشه میریزه و خیلی طاهر خونه رو بد کرده .

حالا شما راه حل دایمی سراغ دارید واسه این موضوع؟

دیوارپوش بزنیم نمیکنه بعد یه مدت بخاطر نم؟

اگر باران بر قبرهایمان ببارد آیا رزها جوانه خواهند زد؟

اونوازنصاباش بپرسین شایدزیرش بادکنه ولی خب یه سوال مطمئنتون میکنه 

دایمیشم اینکه اگه توانشودارین خونروعوض کنین یه نوساخت بگیرین هرسال که میخواین یه عالمه هزینه کنین

💞گل پـــونه خودش میدونه اگه بره دنیام یه زندونه ،واسه همه بی قراریام میدونه دواودرمونه.... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چه تاثیری داره؟ دقیقا چکار میکنن

چاه رو تخلیه می‌کنن، بعدم پر می‌کنن، بعد وصل می‌کنن به اگو.

البته من متخصص نیستم، ولی در این مورد تحقیق کنید

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
2740
چاه رو تخلیه می‌کنن، بعدم پر می‌کنن، بعد وصل می‌کنن به اگو. البته من متخصص نیستم، ولی در این مورد ت ...

ایده خوبی بود خیلی ممنون .

اگر باران بر قبرهایمان ببارد آیا رزها جوانه خواهند زد؟

اگه توی شهر های شمالی هستین باید با نظر کارشناس کف اتاقتون را زه کش بریزید. واگه در شهر های مرکزی هستین و اگو دارین با بررسی فاضلاب خونه که صدمه ندیده باشه چون بعضی از شهر ها کمی تکانش داشتن  به اگو وصلش کنین و دیوار ها را از داخل..... شهر خیلی مهمه..