2733
2734
عنوان

سهام عدالت🥲🥲

236 بازدید | 12 پست

یادمه دو سال پیش سهام عدالت واریز کرده بودن بعد من خیلی خوشحال بودم داشتم به دوستام میگفتم ک چقدر برای شما واریز شده و...

خلاصه یه خانومی اومد اون میشد دوست دوستم..

گفت حالا مگه سهام عدالت چیه😑

نگاه کردم دیدم با ماشین خارجی اومده بود...

فکر کنید اینقدر تفاوت هست تو جامعه ک یکی با سهام عدالت پرواز کنه یکی پول یه ساعتش همین مقدار باشه...خیلی این دنیا بی انصافه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دنیا و زندگی همینه

درامد یک خانواده ۴ نفره شاید پول تو جیبی یک بچه ۱۶ ساله هست😅😁

لطفا دعا کنید شرمنده پدرومادرم نشم و هرچه زودتر برم سرکار و بی‌پولی نکشم🤲🏻😔اونا چشم امیدشون به من هست.🙏🏻🤲🏻💚 من باید زود درسم تموم بشه تا کمک خرج خانوادم بشم.💚اسفند۱۴۰۳ دفاع کنم🤲🏻.ممنون میشم اگر برای موفقیت تحصیلیم دعا کنید💚🌹لطفا دعا کنید از خطا به دور باشم🤲🏻💚من روزهای سختی میگذرونم با دعاهاتون خوشحالم کنید لطفا🙏🏻😔
2731

خب اون لیاقتشو داشته ماها ک پول نداریم لابد لیاقت نداشتیم

یه دعای قشنگی توی سوره اسراء هست که میگه: رَبِّ أَدْخِلْنِي مُدْخَلَ صِدْقٍ وَأَخْرِجْنِي مُخْرَجَ صِدْقٍ وَاجْعَلْ لِي مِنْ لَدُنْكَ سُلْطَانًا نَصِيرًا ::::: خدایا منو توی هرکاری و شغلی یا هرچیزی به درستی وارد کن و به درستی بیرون بیارو همیشه از سمت خودت یک نیروی کمکی برای من بفرست
اشکال نداره خرداد ماه میخان سود سهام عدالت بدن بازم ما ها خوشحال میشیم 😍😍

واااایییی توروخداااا راست میگییییی باورم نمیشه🤣🤣🤣

حالا چقد میدن از خوشحالی تو پوست خودم نمیگنجم😂😂

از زندگی آموختم هیچ چیز از هیچکس بعید نیست

یه عده هم احتمالا به شما بگن خوشبحالت سهام داری

چون بعضیا ندارن

لطفا دعا کنید شرمنده پدرومادرم نشم و هرچه زودتر برم سرکار و بی‌پولی نکشم🤲🏻😔اونا چشم امیدشون به من هست.🙏🏻🤲🏻💚 من باید زود درسم تموم بشه تا کمک خرج خانوادم بشم.💚اسفند۱۴۰۳ دفاع کنم🤲🏻.ممنون میشم اگر برای موفقیت تحصیلیم دعا کنید💚🌹لطفا دعا کنید از خطا به دور باشم🤲🏻💚من روزهای سختی میگذرونم با دعاهاتون خوشحالم کنید لطفا🙏🏻😔
اشکال نداره خرداد ماه میخان سود سهام عدالت بدن بازم ما ها خوشحال میشیم 😍😍

خوش خبر باشی خواهر ایشالا دست به خاک بزنی طلاشهچ

از زندگی آموختم هیچ چیز از هیچکس بعید نیست