2733
2739
عنوان

دورهمی مامانای آذر 99

| مشاهده متن کامل بحث + 526040 بازدید | 57082 پست
نه هیچی نگفت از قبل بهم گفته بود ماما که دمنوش پونه و نبات با گلاب و زعفران بخورم ، ورزش ها رو هم که ...

از اینا که گفتی فقط زعفرون قاعده آوره یعنی باعث زایمان میشه 

اونم باید مقدار زیاد بخوری 

اگه دوس داری طبیعی باشه زایمانت 

چند روز پشت هم گل گاو زبون غلیظ درست کن با نبات بخور 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ان شاءالله بسلامتی این روزارو پشت سر میذاری و تا دوشنبه انقباضاتت شروع بشن عزیزم توکلت ب خدا باشه

ممنون عزیزم 😘 ان شاء الله دیگه همه چیز رو ما از اول باردیم سپردیم به خدا . ان شاء الله شما زایمان خوب و عالی داشته باشید 🌷🌷🌷

هر چه دلم خواست نه ان می شود ، هر چه خدا خواست همان می شود
2728
از اینا که گفتی فقط زعفرون قاعده آوره یعنی باعث زایمان میشه  اونم باید مقدار زیاد بخوری  ...

ااااا

باشه حتما امتحان می کنم مرسی که گفتی عزیزم 😘

هر چه دلم خواست نه ان می شود ، هر چه خدا خواست همان می شود
ممنون عزیزم 😘 ان شاء الله دیگه همه چیز رو ما از اول باردیم سپردیم به خدا . ان شاء الله شما زایمان خ ...

مرسی مهربونم،    ان شاءالله همه ی مامانای گروه ب دل خوش و سلامتی زایمان کنن و فندوقشون رو بغل بگیرن  

بیا خصوصی گلم بهم درخواست بده

عزيزم بايد حتما كتابش باشه؟آخه توو سايت فقط اسم مادر و بچه رو خواست نه اسم مادر ها و همسر رو

كاش جوري بود كه پيشنهاد اسم هم ميداد خودش

مرا هزار اميد است و هر هزار تويي👨‍👩‍👧
تیکر خوشگله چطوری؟ 💖💖💖💖🌺🌺🌺🌺

قربونت تو چطوری😍😘 من که خوبم خدا رو شکر ولی کمر درد زمین گیرم کرده🥲

بعضیا خودشونو چنان میگیرن فکر میکنن چخبره خواهر من چاه دسشویی ما هم گاهی وقتا میگیره 😐گفتم بدونی 🤚😐
2738
سلام بر همگی مامان های گل  امروز رفتم دکتر کلی سورپرایز شدم ، من تازه وارد هفته ۳۹ شدم قرار بر ...

خودت طبیعی میخوای؟ اگه میخوای پیاده روی کن

کم کم روزی دو ساعت،اروم ولی مداوم

ورزشهای مخصوص زایمان رو انجام بده،تا لگنت باز بشه

مگه بچت بریچ هست که بخواد سزارین کنه؟احتمالا بخاطر گرفتن هزینه از شما میخواد اینکارو بکنه چون دلیل محکمی برای سزارین کردن نیست همچین چیزی،طی پروسه زایمان سر بچه میچرخه داخل لگن قرار میگیره

دهانه رحم هم طی انقباضات زایمان باز میشه نگران نباش

ترشحاتت خبر از زایمانت میده

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖
عزيزم يكم راجع به ماماي همراه ميگي؟؟از كجا باهاش آشنا شدي؟؟چقد قبل زايمان باهات در تماس بود؟زايمانتم ...

از بهداشت محل  مون پرسیدم از بخش ماماییش  که برای گرفتن مامای همراه باید کجا برم ایشون هم یک مرکز مامایی  بهم معرفی کرد  رفتم اونجا  قرارداد بستم هرچی سوال داشته باشی یا مشکلی قبل زایمان  رسیدگی میکنه و درطول زایمان  بهت ورزش  میده من دردام که شروع برام توپ اورد و رقص  لگن و بشین پاشو  داد  وقتی دردام شدید شد تحریک میکرد باعث شد اوج دردام تا وقتی بچه ام بدنیا بیاد کمتر  از نیم ساعت بشه 

هزینه هم ۳۰۰ اول گرفتن  بعد چون من خودم خواستم بخیه و همه کارامو  خود مامای همرام  انجام بده ۱۳۰ تومن دوباره گرفتن 

هر شهر  یک هزینه داره 

خدایا مراقب عزیزانم باش❤
الی جون اسمشو بزار صنوبر قال قضیه رو بکن 😂😂😂 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ تو بودی دیگه آره؟ صنوبر ...

وای به خدا دهنم رو ببخشید سرویس کرده میترسم اخر یه چیز بهش بگم 9 ماه رو اعصاابم

2706