2733
2734
عنوان

دورهمی مامانای آذر 99

| مشاهده متن کامل بحث + 526422 بازدید | 57082 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مادرشوهرِخواهرشوهرت؟؟؟؟  یا مادرشوهر و خواهرشوهر خودت؟

اولی 😛

مادرشوهرِ خواهر شوهرم 

خودم ک‌مادر شوهر ندارم 

میگم ک خواهرشوهرم یکیش نزدیکه ک عروس همینه ک پا درد داره نمیتونه

ببین حالا من چقدر بی کَسم 🙊

خدا حتما میخاسته مرا خوشبخترین زن جهان کند که شما را افریده😍#نازگل💖#سوگل💖#رُزگل💖
2731

سلام خانوما من امروز رفتم سونو ۳۳هفته وزنش گفت ۱۹۵۰چرا انقد کمه فک میکردم الان باید ۲۲۰۰یا۳۰۰باشه 😒یعنی تا بدنیا بیاد چقد اضافه میشه کاش حدااقل ۳کیلو بشه 😭

میشه برا سلامتی پسرم صلوات بفرستین... انشالله همه منتظرا زودی دامنشون سبز شه ...امـــــــــین
2738
سلام همگی 3 آذر سزارین شدم دخترم بدنیا اومد بیمارستان خاتم دوستانی که سزارین کردید میشه بگید بعد عمل ...

به من ٧ تا امپول سلگزان داد كه خون لخته نشه

و سفالكسين برا جلوگيري از عفونت بخيه هام

و همون مفناميك كه نخوردم و شياف ديكلو هر موقع درد دارم ميذارم

من ريخته ام در رگ تو شيره جان..جان ِ مادر💜
مرسی گلی‌.🎈❤🎈❤ شما از کی یاد گرفتی؟ دکترت گفته؟

من سر بچه اولم رفتم تو هفته 41،بعد بیمارستان بهم گفتن گل گاوزبون بخورم، خوردم کیسه آبم پاره شد زایمان کردم

الانم بهداشت گفتن بخورم

تخم شویدم هم تو اینترنت خوندم که زایمان رو راحت تر میکنه و شیر افزا هم هست، هم اینکه یکی از مامان اینجا خورده بود سه رو پشت هم، بعد زایمان خیلی خوبی داشت خداروشکر 

بچه هایه اتحادیه اومده نمی‌دونم صحت داره یانه ،ولی میگن یک سری ازخانواده هابخاطراینکه بچشون ۹/۹/۹۹بد ...

منم شنیدم اینو

ریحانه جون نگران نباش من انشالا زودتر زایمان میکنم تا آخر برج نمی مونم 😂بعدم اولا تا جاییکه بشه حواسم هست بهتون

دوما نباشمم خودتون لیست رو کپی کنید بهش اضافه کنید دیگه 

من میبینم کسی چیزی نمیگه خودم ازشون میپرسم 

2706