2752
2734
عنوان

دورهمی مامانای آذر 99

| مشاهده متن کامل بحث + 526541 بازدید | 57082 پست
آخی عزیزم. چون اومده پایین فشار زیادی الان رو مثانه ت هست .انشالله این روزا هم زود میگذره گلم، خدا ک ...

همون تو خونه ام راه میرم سخته برام 

والا از ترس کرونا پامونو تو حیاط نذاشتیم چند وقته😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همون پاپوش دیگه گذاشتم. جورابم بزارم؟؟ پوشکم گذاشتم یادم رفت بگم😅

آره بزار جوراب و 

پاپوشت نمیدونم دقیقا چه مدله، لبه هاش بند داره که سفت بسته بشه یا نه 

آخه معمولا پاپوش لیز میخوره درمیاد 

2731
نه🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ رحم که به بیرون پیدا نیست  داخله با معاینه معلوم میشه یا سونو

خیلی خنگم خودمم میدونم 😁

گروه رز صورتی وزن شروع ۶۰.۵ چی باید بنوبسم توی امضام؟
سلام همگی 3 آذر سزارین شدم دخترم بدنیا اومد بیمارستان خاتم دوستانی که سزارین کردید میشه بگید بعد عمل ...

بسلامتی خانومی 😍 😍 😍 

اسم و وزنش، و چند هفته بودی رو بگو بزنم تو لیست مامانای آذر 

🙏🙏🙏

دور از جون نه خب ممکنه نشنیده باشی تا حالا  چرا گل گاو زبون نمیخوری اگه طبیعیه زایمانت؟

اره طبیعیه 

چقدر بخورم از کی بخورم؟ شما چی میخوری؟ 

والا هیچی بلد نیستم 

دکترم هم هیچی نگف 

فقط کاسنی و خاک شیر میخورم

سلام گلی جونم خوبی،گل پسری ک عشق منه چطوره،❤😘خدارو شکر مرخص شدم و فشارم فعلا کنترله ایشالا ک همینجو ...

سلام قشنگم. ممنونم من و نی نی هم خوبیم خداروشکر. اصلا نگران نباش، قشنگ تا آخرش میرسی، استرس به دلت راه نده

اره طبیعیه  چقدر بخورم از کی بخورم؟ شما چی میخوری؟  والا هیچی بلد نیستم  دکترم ...

من با تخم شوید شروع کردم 

فعلا یکروز درمیون دارم میخورم یه قاشق ازش دم میکنم 

چون میخام این هفته رو تموم کنم 37 هستم الان

که برم تو 38

بعد دیگه گل گاو زبونم اضافه میکنم یروز تخم شوید 

یروز گل گاوزبون 

بنظرم تو چون هفته ات بالاست، هر روز بخور 

یه لیوان بزرگ گل گاو زبون با نبات دم کن 

مقدارش حدود مثلا نصف لیوان گل خشک بریز 

من با تخم شوید شروع کردم  فعلا یکروز درمیون دارم میخورم یه قاشق ازش دم میکنم  چون میخام ...

مرسی گلی‌.🎈❤🎈❤

شما از کی یاد گرفتی؟ دکترت گفته؟

بسلامتی خانومی 😍 😍 😍  اسم و وزنش، و چند هفته بودی رو بگو بزنم تو لیست مامانای آذر  🙏 ...

وای نهال جان شمازایمانت بامنه اگه شمازایمانت بکنی سرت شلوغ میشه پس من به کی بگم وزن واسم دخملم رو🤣🤣🤣

بچه هایه اتحادیه اومده نمی‌دونم صحت داره یانه ،ولی میگن یک سری ازخانواده هابخاطراینکه بچشون ۹/۹/۹۹بدنیابیادمیرن زودسزارین میکنن ثبت احوال این اجازه روبه خوانواده هاداده که توی آذربدنیااومدمیتونن برن ۹/۹ثبت کنن تاریخ تولدفندقشون رو🥰

2706