2737
2739
عنوان

دورهمی مامانای آذر 99

| مشاهده متن کامل بحث + 526422 بازدید | 57082 پست

سلام بر همگی مامان های گل 

امروز رفتم دکتر کلی سورپرایز شدم ، من تازه وارد هفته ۳۹ شدم قرار بر زایمان طبیعی در ۲۶ آذر بود اما دکتر معاینه کردم گفت که اصلا بچه سرش تو لگن نیومده دهانه رحمت هم اصلا باز نشده گفت تا دوشنبه اگر درد های زایمان نگرفتتا آخر هفته بیا برای سزارین🙄 کلا هنگ کردم به نظرتون تا دوشنبه با این اوضاع ممکنه درد بگیره البته امروز بعد معاینه یکم خون آبه تو ترشحاتم بود (با عرض پوزش) 

ا گر کسی تجربه داره راهنمایی کنه ممنون میشم .

@فدرابانو    

هر چه دلم خواست نه ان می شود ، هر چه خدا خواست همان می شود
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

من37+3 روزم امروز رفته بودم مطب چون بچم بریچ بود ،دکتر نامه برای سزارین38+2 داد باهاش صحبت کردم بذاره 39+2 ،گفت ممکنه درد زایمانت اونموقع شروع بشه و قبول نکرد 

بالآخره راضی شد38+5 زایمانم کنم که بچه تو شکمم کاملتر بشه

سلام بر همگی مامان های گل  امروز رفتم دکتر کلی سورپرایز شدم ، من تازه وارد هفته ۳۹ شدم قرار بر ...

اگر مشکل فشار خون یا درد و انقباض نداری دوشنبه که رفتی مطبش باهاش صحبت کن که اجازه بده یه هفته دیگه منتظر درد زایمان طبیعی باشی

خانومایی که شرایط زایمان طبیعی رو دارن حیفه بی جهت سزارین بشن

2740
میخوام که طبیعی نباشه 😂😂😂

نه دیگه تا آخرم که اینجوری نیست 

بچه بزرگتر بشه بیشتر میخوره دعاکن کم نیاری 😂

الان بچت کم میخوره 

از اون ور بدنت آمادگی تولید شیر داره زیاد تولید میکنه

نوشتم چندتا پست قبل تر  چیزایی که دکتر بهم میگفت نخورم سر نهال  چون نهال به شدت کولیکی ب ...

عزیزم اگر منظورت مواد نفاخ و نارنگی و گوجه و نوشابه و .... هست اسکرین شات گرفتم ازش واسه بعد از زایمان

سلام بر همگی مامان های گل  امروز رفتم دکتر کلی سورپرایز شدم ، من تازه وارد هفته ۳۹ شدم قرار بر ...

خب چیز خاصی نگفت بخوری

دمنوشی روغنی

ورزشی چیزی

پشت دیوار دلم یه صدای پا میاد 😍🤰🏻تاپیک دورهمی مامانای آذر99
اگر مشکل فشار خون یا درد و انقباض نداری دوشنبه که رفتی مطبش باهاش صحبت کن که اجازه بده یه هفته دیگه ...

نه می دونی چیه برای الان تاریخ زایمان نداد که برای هفته بعد داد یعنی اون موقع میشه ۳۹ هفته و یک روزم .

همه ورزشای زایمان طبیعی رو هم کردم نمی دونم چرا اینطوری شد . دیگه خواست خدا بود واقعا من تمام تلاشم رو کردم طبیعی بشه 

خب چیز خاصی نگفت بخوری دمنوشی روغنی ورزشی چیزی

نه هیچی نگفت از قبل بهم گفته بود ماما که دمنوش پونه و نبات با گلاب و زعفران بخورم ، ورزش ها رو هم که انجام میدادم 

نه می دونی چیه برای الان تاریخ زایمان نداد که برای هفته بعد داد یعنی اون موقع میشه ۳۹ هفته و یک روزم ...

ان شاءالله بسلامتی این روزارو پشت سر میذاری و تا دوشنبه انقباضاتت شروع بشن عزیزم

توکلت ب خدا باشه

2706