2733
2734
عنوان

دورهمی مامانای آذر 99

| مشاهده متن کامل بحث + 526541 بازدید | 57082 پست
سلام عزیزم شما هم هفته منی طبیعی هستی یا سزارین؟ میگم حرکات بچت چطوره مال من کلا آرومه تو‌حال خودش ...

سلام عزيزم من قصد خودم طبيعي هست اما باز بعد معاينه ي لگن و تاييد دكترم قطعي ميشه..

واسه من يه ساعتايي از روز خيلي جنب و جوش داره،دردم ميگيره از لگداش،اما بعضي ساعتا كلأ آرومه..هي بايد تحريكش كني مثلأ آهنگ ميذارم يا شوهرم ميخونه خيلي تكون ميخوره...اما حواست به تكونا باشه 

واسه وزنم آخرين بار هفته ٢٦ رفتم ايندفه برم فكر ميكنم باز بنويسه

مرا هزار اميد است و هر هزار تويي👨‍👩‍👧
خانمی ، صابون و شوینده براتون خیلی ضرر داره . منم دقیقا همین کارو می کردم تو تابستون هی حموم می رفتم ...

شامپو بدن ميزنم عزيزم،اما ديگه دكتر گفت با سدر شستشو بدم و چنتا دارو تجويز كرد كه خيلي بهترم فعلا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
وزن نی نی ۲۶ هفته چقد بود عزیزم؟ 

دكتر سونو گفت وزنشم خوبه،نهصد و خورده اي نزديك يك كيلو

اما توو خود برگه سونو ننوشت نميدونم چقد دقيق گفت

من کلا ۲ ساعت نشده بیدارش میکنم بهش شیر میدم نمیزارم طولانی بشه دعا کنین برامون که زودتر کامل زردی ...

نگران نباش نیلوفرجون 

گریه چرا؟ 

قطره شیرخشت داروخانه داره اسمش بیلی ناستر هست

اونو بگیر بده زودتر اثر میکنه 

سلام عزيزم من قصد خودم طبيعي هست اما باز بعد معاينه ي لگن و تاييد دكترم قطعي ميشه.. واسه من يه ساعت ...

مرسی بابت جوابت عزیزم انشالله به سلامتی زایمان کنی

دخترای قشنگم نیکا و نورای من دوستتون دارمممم
❤❤❤مرسی عزیزم تاریخ زدن ۲۳ آذر ولی انشاءلله برا ۹ بیاد 😁😁

منم ۲۳ آذرررر بهم تاریخ دادن ولی امروز معاینه لگن و سونو اینا که شدم گفت هیچ علائمی از زایمان نداری فکنم تا همون ۲۳ بمونم😁

2706