2733
2734
عنوان

دورهمی مامانای آذر 99

| مشاهده متن کامل بحث + 526029 بازدید | 57082 پست
میگن این تاریخ برای طبیعی هستش

خب نهایت سزارین ۱۰ روز عقب تر میشه دیگه

بیشتر‌میشه یعنی🤔

خدایا شکرت.میدونم به صدای قلبم گوش میدی .میدونم نگام میکنی .الهم صل علی محمد و ال محمد
فک کنم من

عزیزم 😍بسلامتی شما دیگ چیزی نمونده🥰

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی،خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ،بگذار آرام باشم، به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی،فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم،اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی،احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها شما رسم نشون دادن سیسمونی ب خانواده شوهر رو دارین؟ ما نداریم و متنفرم  ولی مادرشوهر ...

ما نداریم ،ب نظرم رسم خوبی نیس،اونم مادر شوهر خواهر شوهر بیان ببینن نظر بدن😑

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی،خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ،بگذار آرام باشم، به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی،فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم،اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی،احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم😍
خب نهایت سزارین ۱۰ روز عقب تر میشه دیگه بیشتر‌میشه یعنی🤔

نمیدونم بخدا

پسرقشنگم‌در۹۹/۹/۲۶بدنیا اومد و زندگی منو‌وباباش رو‌قشنگتر کرد🌹🌹‌اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحمّدٍ وَ آلِ مُحمّد
2731
خب نهایت سزارین ۱۰ روز عقب تر میشه دیگه بیشتر‌میشه یعنی🤔

دختر عمه من پس فردا سز میشه،تاریخ طبیعی ۱۴ مهر بود ۳۱ یعنی پس فردا سزارین میشه یعنی ۱۴ روز زودتر 

ما نداریم ،ب نظرم رسم خوبی نیس،اونم مادر شوهر خواهر شوهر بیان ببینن نظر بدن😑

چکارکنم خب؟ مادر شوهرم خدایش زن خوبیه ولی گفته دیگه 

ماسیسمونی رو خودمون خریدیم فقط مامان من ۲ تومن مادرشوهرم هم ۲ تومن داد

گروه رز صورتی وزن شروع ۶۰.۵ چی باید بنوبسم توی امضام؟
2740
اره سخت میگذره 

اخراش این جوریه کاش من ۶ هفته مونده بود،اسمشو چی میزارین؟

چکارکنم خب؟ مادر شوهرم خدایش زن خوبیه ولی گفته دیگه  ماسیسمونی رو خودمون خریدیم فقط مامان من ۲ ...

دستشون درد نکنه مبارک باشه

نه بابا بهش فكر نكن..از كجا كه از اول اين شاخص رو نداشتي و نميدونستي..فكر كنم براي شما برعكس نشونه ي ...

نه امکان نداره ،اگر از اول این علامت رو داشتم حتما میفهمیدم چون من هر دفعه که رفتم سونو ، حتما سونو داپلر هم داشتم و از اونجاییکه این مسئله توی سونو داپلر بررسی میشه اگر بود حتما معلوم میشد. ببین من قبلا اصلا فشارم بالا نمیرفت ولی الان یک ماهه که بالا میره ، شاید اینا به هم ربط داشته باشه .حالا امروز جواب سونو رو به دکتر نشون میدم ببینم چی میگه .

ببین دکتر فشار خونم هم وقتی جواب آز رو بردم پیشش گفت جوابت چیزی نداره که نشون دهنده ی پره اکلامپسی باشه و فشارم رو هم چند بار تو مطبش گرفت گفت میانگین فشارت ۱۲ روی ۸ هست . دارو بهم نداد فقط گفت استراحت و تغدیه ( سبزیجات زیاد ، میوه های کم شیرین، لبنیات گم چرب زیاد بخورم) ، یه آز دیگه هم نوشت دو هفته دیگه انجام بدم ببرم براش .باید مرتب تحت نظر باشم که اگر مشکل دار شدم سریع رسیدگی کنه

فقط خودم میدونم چه لطفی بهم کرد که این بچه رو نصیبم کرد
نه امکان نداره ،اگر از اول این علامت رو داشتم حتما میفهمیدم چون من هر دفعه که رفتم سونو ، حتما سونو ...

منم فشار داشتم قرص متیل دوپا مصرف میکردم روزی ۳ تا حالا خداروشکر یک ماه و نیم ک نرمال شده من تا ۱۵ میرفت دوبار رفتم متخصص قلب یبار اکو دادم ک خدارو شکر مشکلی نبود