2733
2734
عنوان

دورهمی مامانای آذر 99

| مشاهده متن کامل بحث + 526030 بازدید | 57082 پست
خسته نباشی خانومی  مشغولی هنوز؟

فدات عزیزم 

اره وای کمر نمونده برامون 

خود ضاحب خونه بل ایل و تبار اومد رو سرمون 

مثل شمر بالای سرمون‌وایسادن تا جم کردیم و بار ماشین کردیم 

من دیگه اینقدر عصبی شدم 

خوبه اب قط بود‌وگرنه اب هم میریختن زیر وسایلامون😓😓😵😥

الان نصف وسایل اوردیم خونه خواهر شوهر 

دقیقا عین عشایرا😭😢

عصبی خسته شدیم 

خدا حتما میخاسته مرا خوشبخترین زن جهان کند که شما را افریده😍#نازگل💖#سوگل💖#رُزگل💖
آره امیر ارسلان ولی قطعی نیس

یکم تلفظش سخته

امیر میخوای باشه حتما؟

امیرپاشا امیررستان امیرسالار امیرسام به اینام فک کن

ولی امیرها خیره سرن😂😂تاثیر اسم امیر رو به چشم دیدم😁

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
نه فردا صبح میرم خصوصی نوبت میگیرم اصلا بیمارستان رو قبول ندارم مخصوصا اینجا که در پیته

انشالله عزیزم. نگران نباش😘

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤
چرا به کرونا فکر میکنی؟ قرنطینه نیستی؟

تو خونه ام ولي خب خونه مامانم ميرم اونم خونه خاله م و مادربزرگم ميره

اخه الان اپيدمي كروناس،با كوچكترين علايمي آدم فكرش ميره به كرونا..

من ريخته ام در رگ تو شيره جان..جان ِ مادر💜
من اصلا فکرم به کرونا نمیره چون با هیچ کس ارتباط ندارم و به معنای واقعی قرنطینه هستم .شوهرم هم که سر ...

بخدا اصلا به اين حرفا و رعايتا نيست

ديگه كسي بيشتر از ما فك نكنم رعايت ميكرد چند ماه خونه هييييچكس نرفتم همه خريدا اول ميرفت تو حمام شسته ميشد حتي  پياز و سيب زميني..بيرون از خونه پا نميذاشتم.شوهرم سركار همه جوره رعايت ميكرد..حتي لباساي بيرونش تو حياط لخت ميشد ميومد داخل.

ولي من اوايل تيرماه تست كرونام مثبت شد! اصلا نميدونم از كجا و چطوري..ولي گرفتم

خدا به خیر کنه ☹ کم استرسش رو داشتم اینم یه نشونه

نه بابا بهش فكر نكن..از كجا كه از اول اين شاخص رو نداشتي و نميدونستي..فكر كنم براي شما برعكس نشونه ي پره اكلامپسي ميشد 

ازمايشات رو دادي؟جوابش چطور بود؟

یکم تلفظش سخته امیر میخوای باشه حتما؟ امیرپاشا امیررستان امیرسالار امیرسام به اینام فک کن ولی امی ...

موندم چ کنم این انتخاب اسم شده ی پروژه،امیرسام قشنگه،اسم پسرم امیرعلی

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی،خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ،بگذار آرام باشم، به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی،فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم،اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی،احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم😍