2733
2734
عنوان

دورهمی مامانای آذر 99

| مشاهده متن کامل بحث + 526421 بازدید | 57082 پست
من بی خوابی ندارم اما بدن درد و کوفتگی رو خیلی دارم همش میگم‌نکنه سرماخوردم .همیشه خسته ام 

خوبه به سرماخوردگي فك ميكني من يكراست ميرم سراغ كرونا😅بعدشم همش ميگم چه بلايي سر بچه م مياد و گريه م ميگيره

من ريخته ام در رگ تو شيره جان..جان ِ مادر💜
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره عزیزم داپلر کرد . حتما مال منم دوتا بوده که گفت یکی از شریانها .‌ نوشته pi  , Ri شریان رحمی ...

توي ريسك پره اكلامپسي يا همون مسموميت حاملگي تاثير داره

اينو تو سونو دكتره گفت بهم

حالا دقيق يادم نيس كم باشه ريسك رو بالا ميبره يا زياد باشه

2742
راستی یه چیزی، چون خودمم اینجور شدم از چند نفر شنیدم این کارو کن تا خیالت راحت بشه. یه پد بزار تو لب ...

انجام دادم حتی الانم یهویی سرف ام گرفت سرفه های محکمی کردم فعلا که چیزی نیومده فردا حتما میرم یه چک کنه سنو گرافی فقط چون دکتر برام ننوشته بگم میخوام کیسه ابمو چک کنه؟؟؟دعا کنید برام

خدایا مرا ببخش بخاطر درهایی که زدم ولی خانه تو نبود
حالا از کجا بدونم که ترشح بوده اخه شکل اب بود

امنيوشور يچيزي مث بيبي چكه تو داروخونه ها و زايشگاها دارن ميزنن به اون ترشح نشون ميده مايع امنيون هست يا نه

ولي بنظرم نبوده

اگه تكرار شد حتما از اون تسته بگير يا به دكترت بگو

2740
انجام دادم حتی الانم یهویی سرف ام گرفت سرفه های محکمی کردم فعلا که چیزی نیومده فردا حتما میرم یه چک ...

خب خداروشکر. پس چیزی نیست نگران نباش عزیزم، همون ترشحه که گفتم. آره برو سونوگرافی خصوصی بگو میخام کیسه آبم و آب دور بچه چک بشه انجام میدن بیمارستان نرو شاید انجام ندن برات

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤
خب خداروشکر. پس چیزی نیست نگران نباش عزیزم، همون ترشحه که گفتم. آره برو سونوگرافی خصوصی بگو میخام کی ...

نه فردا صبح میرم خصوصی نوبت میگیرم اصلا بیمارستان رو قبول ندارم مخصوصا اینجا که در پیته

خدایا مرا ببخش بخاطر درهایی که زدم ولی خانه تو نبود
مرسده رو اینجا نگفته بودیا فکر نکن حواسم نیست تو تلگرام بهشون گفتی 😒😒😒

اره اونجا کلا باز کردم مسئله رو😂😂😂

پاشو بیا دیگه!

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖
2706