2737
2734
عنوان

دورهمی مامانای آذر 99

| مشاهده متن کامل بحث + 526029 بازدید | 57082 پست
خب خیلی ضایع رفتار میکنن  هر بارم‌من میفهمم شوهرم‌میگه بذار برم‌کیکو‌بگیرم بیارم‌بخوریم‌میگم‌ن ...

حالا اداي سوپرايز شدنم دربياري خوبه هاااا،بذار هر كاري ميتونه بكنه مهم نيته

مرا هزار اميد است و هر هزار تويي👨‍👩‍👧
ارهههه برا من ٢٥ هفته و ٥ روز بودم با تاريخ پريود، ولي سونو زد ٢٦ هفته و دو روز! تازه اندازه س ...

واقعا۲۶هفته۹۲۳گرم بود؟🤔 ماشالله 😅من دیگه نفهمیدم اندازه دور سرش چقدره

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ارررره مال من بدجووووور بود خيلي بد  تا چند ساعت بعدش نتونستم از تخت بيام پايين بعدشم ميلنگيد ...

عزیزم درسته گرفتگی عضلات توی بارداری طبیعیه اما اگر قرص منیزیم بخوری این اتفاق برات نمی افته

فقط خودم میدونم چه لطفی بهم کرد که این بچه رو نصیبم کرد
من با 83 باردار شدم  هفته پیش رسیدم به 94ونیم🙈🙈🙈 یعنی 11و نیم کیلو اضافه کرده بودم  ا ...

آفرین به این اراده ، تو این ماه های اخر وزن کم کردن خیلی سخته چون ادم همش گرسنه میشه .شما خیلی کارت عالی بوده 👏👏

2728
نه امکان نداره ،اگر از اول این علامت رو داشتم حتما میفهمیدم چون من هر دفعه که رفتم سونو ، حتما سونو ...

ببخشید فشارم رو اشتباه نوشتم ۱۴ روی ۸ بود

منم فشار داشتم قرص متیل دوپا مصرف میکردم روزی ۳ تا حالا خداروشکر یک ماه و نیم ک نرمال شده من تا ۱۵ م ...

فشارت توی خونه تا ۱۵ میرفت ؟ مال من تو خونه زیاد بالا نمیره البته با رعایت غذایی و کم نمک خوردن .فقط وقتی میرم مطب تا ۱۷ یا ۱۸ هم میره

مامانا شما واسه اولین زمستونش کاپشن میگیرین؟ ۰تا۳ ماه

ببین یه دونه باید بگیری چون تا ۳ ماهگیش هوا خیلی سرده و باید مرتب ببریش دکتر یا واسه واکسن . مثلا اگر زردی داشته باشه که مرتب باید بری دکتر .‌ یه کاپشن میکنی تنش یه پتو هم دورش میپیچی .

منم 😂😂😂من و تو و شمیم موندیم فقط😂 همه ایم انتخاب کردن

منم اضافه كنين هنوز تصميم نگرفتيم

كاش يه ليست درست كنيم گزينه هارو بگيم،اسماي دختر خييييلللي تنوع دارن و قشنگن...واقعأ گيج كنندس

مرا هزار اميد است و هر هزار تويي👨‍👩‍👧
2740
بچه ها شما رسم نشون دادن سیسمونی ب خانواده شوهر رو دارین؟ ما نداریم و متنفرم  ولی مادرشوهر ...

خب چه اشکالی داره بیان ببینن عزیزم بالاخره اوناهم مثل تو ذوق دارن .حالا اینهمه زحمت کشیدی و خرج کردی بزار بیان ببینن حالشو ببرن😊

منم اضافه كنين هنوز تصميم نگرفتيم كاش يه ليست درست كنيم گزينه هارو بگيم،اسماي دختر خييييلللي تنوع د ...

وقعا درست میگی اسمای دخترونه خوشکل زیاده آدم هر اسمی انتخاب میکنه چتد روز بعد یه اسم قشنگتر میشنوه

خب چه اشکالی داره بیان ببینن عزیزم بالاخره اوناهم مثل تو ذوق دارن .حالا اینهمه زحمت کشیدی و خرج کردی ...

میدونی نمیخام ب ساز اونا برقصم

گروه رز صورتی وزن شروع ۶۰.۵ چی باید بنوبسم توی امضام؟
منم اضافه كنين هنوز تصميم نگرفتيم كاش يه ليست درست كنيم گزينه هارو بگيم،اسماي دختر خييييلللي تنوع د ...

آفرین!

پسر ساده تره

دختر واقعا سخته

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖
خانوووم مگ‌شیرازیااااا چشونه ؟😜😜😜😜 شیرازیا فقط مث شما نیستن عجله  ندارن 😝😝😂😂  عا ...

عامو من شب خواب روتختی میبینم اینقد ک استرسشو دارم 😂

پشت دیوار دلم یه صدای پا میاد 😍🤰🏻تاپیک دورهمی مامانای آذر99