2733
2739
عنوان

دورهمی مامانای آذر 99

| مشاهده متن کامل بحث + 526030 بازدید | 57082 پست
من اصلا یادم نمیاد واکسن ۱۶ سالگیو زدم یا نه🙁

متولد چندی؟؟؟ ما برای آزمایش خون ازدواج که رفتیم گفت اونایی که متولد۷۰به بالا هستن لازم نیست واکسن کزاز بزنن. اما زیر۷۰باید بزنن. حالا بازم از دکترت سوال کن

من یادمه اول دبیرستان زدم

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه هااا من خیلی چاق شدم یعنی دارم دیونه میشم هی میخوام نخورم گشنه ام میشه نمیتونم شما چیکار میکنی ...

جدی😕😕😕اشکال نداره بخور. فدای سرت بعدا تو شیردهی خودبه خود لاغر میشی. من که کلا اشتها ندارم، فقط میوه و مغزیجات زیاد میخورم😕

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤
2731
جدی😕😕😕اشکال نداره بخور. فدای سرت بعدا تو شیردهی خودبه خود لاغر میشی. من که کلا اشتها ندارم، فقط م ...

وای وای مامان کوچولو چه پاستوریزه شده میوه و مغزیجات میخوره 😁😁😁بده به دَمش بابا برو تو کار ماکارونی 😂😂😂😂

من که نخورده مَستم!!!!!! هرچی ام رعایت کنم باز وزن اضافه میشه 😂 

من تو این وضعیت کرونا رفته بودم دیدنی خونه اقوام همسرم 🙈 انشالله خدا بخیر بگذرونه🙏😓

شما ماشالا کارات نماز داره 😂 😂 😂 

دیگه بعد از دویدن دنبال بچه و با ک و ن زمین خوردن موندی چکار کنی که اسمت تو گینس ثبت بشه پاشدی رفتی مهمونی 😁😁😁

2740
چن تا خریدی چه سایزی؟ قیمتش چنده عزیز؟

یکی سایزیک بیست تا توشه یکی هم سایز دو شونزده تا توشه دوتاشون بیست و خورده یی

خدایا شکرت که دعامو مستجاب کردی😍 گر نگهدار من آن است که من میدانم❤شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد💫گل پسرم خوش اومدی به زندگی مامان بابا  
سلام مامانای خوشکل خوبین  خوشین  نینیا خوبن ماشالله دوروز نبودم چقدر حرف زدینا🙈 چخبر ...

خبر جدید اینکه رسپینا چهارقلم جنس خریده 3میلیون تومن 🤪🤪🤪🤪وای سرم سوت کشید یادشون افتادم 😂 😂 😂 

فدرا هم یه کلکسیون از شیشه و پستونک خریده 😂😂😂

سایز یک فقط واسه ماه اول مناسبه  تو ماه دوم هم وزنش میرسه به 5کیلو  هم سایز یک رو بدنش ج ...

وای یعنی تو یه روز ده بار میخواد برینه

خدایا شکرت که دعامو مستجاب کردی😍 گر نگهدار من آن است که من میدانم❤شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد💫گل پسرم خوش اومدی به زندگی مامان بابا  
ماه های اول آره  معذرت میخام ازت یه گ و ز کوچولو میده یه جیق میرینه😂😂😂 خب باید حدودا دو سا ...

چه سخت😢من براخودمم حوصله م نمیشه انقد برم دسشویی😑

وای وای مامان کوچولو چه پاستوریزه شده میوه و مغزیجات میخوره 😁😁😁بده به دَمش بابا برو تو کار ماکارو ...

😂😂😂😂😂🤣🤣عشق ماکارانی هستیا😉. اتفاقا ماکارانی رو میتونم بخورم. نه اینکه نتونم غذا بخورم، ولی میلی هم ندارم😕😕

شما ماشالا کارات نماز داره 😂 😂 😂  دیگه بعد از دویدن دنبال بچه و با ک و ن زمین خوردن موندی چ ...

🙈😂😂🙈🙈

خدا حتما میخاسته مرا خوشبخترین زن جهان کند که شما را افریده😍#نازگل💖#سوگل💖#رُزگل💖