2737
2734
عنوان

دورهمی مامانای آذر 99

| مشاهده متن کامل بحث + 526029 بازدید | 57082 پست
طبیعیه منم همین طورم  این یکی بارداریم که عصبی تر و داغونتر از اون دوتام🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

ان شاءالله به سلامتی نی نی نازتو بغل کنی

اطرافیان همش ازم‌میپرسن چیزی حس نمیکنی لیز نمیخوره

ما فلان هفته میفهمیدیم حرکتشو

اینا باعث میشه استرس بگیرم

الحمدلله رب العالمین که شدم مامان الان محمد  قسمت همه منتظرا،ان شاءالله ،به حرمت حضرت فاطمه ی زهرا(س) خودت مدیریت کن زندگیمونو،به کسی محتاج نشیم،مارو به خودمون وامگذار،اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم       
درصد خطا خیلی پایینه

رسپینا جون شما این سونویی که میخوای بری واسه چیه؟ دکتر گفته بری یا خودت میخوای بری؟انومالی که نیست رفته بودی انگار

خدایا شکرت.میدونم به صدای قلبم گوش میدی .میدونم نگام میکنی .الهم صل علی محمد و ال محمد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
پس حسابی دهانه رحم باز بوده😇 خیلی خوبه دیگه درد نمیکشی

اره زایمان اولم‌خیلی راحت بود همه دردم تو‌خونه کشیدم ۲ساعت اخر رفم بیمارستان ۱ونیم عصر رفتم ۳و‌نیم بچه دنیا اومد کلی هم‌سرحال و‌خندون بودم ک‌مامانم دعوام‌میکرد میگفت دختر چشمت میزنن یکم اه و‌ناله کن 😂

ولی سر دومی تلافیش از جونم‌دراومد😓

دومی بشدت سخت بود و‌ب غلط کزدن افتادم و‌تا دم‌مرگ رفتم 

خدا حتما میخاسته مرا خوشبخترین زن جهان کند که شما را افریده😍#نازگل💖#سوگل💖#رُزگل💖
عزیزم من موقع دختراولم 4ماه باردارک بودم 39کیلوبودم🙈اصلا هرکی میدیدباورش نمیشدک باردارم 9ماه ک شدرف ...

منم الان چهارم تقريبا شكمم معلوم نيست،بازم ممنون بابت حرفات 

مرا هزار اميد است و هر هزار تويي👨‍👩‍👧

سلام مامانای خوشکل

خوبین 

خوشین 

نینیا خوبن

ماشالله دوروز نبودم چقدر حرف زدینا🙈

چخبرا 

خبر جدیدی اگر شده ب منم بگین

خدا حتما میخاسته مرا خوشبخترین زن جهان کند که شما را افریده😍#نازگل💖#سوگل💖#رُزگل💖
2738
من یه مدت بی استرس بودم، اما از موقعی که اون دوستمون اومد گفت کیسه آبش سوراخ شده از می‌ترسم از پیچی ...

کیسه اب اخه بنظرم با ترشح فراوون همراهه

بند نافم الان فک نکنم خطرناک باشه تا ماهای بالاتر

پشت دیوار دلم یه صدای پا میاد 😍🤰🏻تاپیک دورهمی مامانای آذر99
بچه هااا من خیلی چاق شدم یعنی دارم دیونه میشم هی میخوام نخورم گشنه ام میشه نمیتونم شما چیکار میکنی ...

داغ دلمو تازه نکن 😭😭😭😭

اصن یه ضعفی دارم ک نگوووو 

وای مثل من فردا وقت دکتر دارم کلی استزس دارم واسه شنیدن صدای قلبش وآنومالی حرکاتشم که حس نمیکنم ه ...

نه عزیزم شما هفتت پایینه

حالا جا داری برا تکونا

رسپینا جون شما این سونویی که میخوای بری واسه چیه؟ دکتر گفته بری یا خودت میخوای بری؟انومالی که نیست ر ...

اخه ماه قبل هماتوم داشتم

میخوام برم وضعیت اونو ببینم

چون برای محرم میخوام برم شهرستان دکتر باید اجازه بده 

برم اونو چک کنم

امیدوارم حذب شده باشه 😭😭😭

سلام مامانای خوشکل خوبین  خوشین  نینیا خوبن ماشالله دوروز نبودم چقدر حرف زدینا🙈 چخبر ...

سلام عزیزم

این دوروز بیشتر بحث خرید بود 😅

من تو این وضعیت کرونا رفته بودم دیدنی خونه اقوام همسرم 🙈 انشالله خدا بخیر بگذرونه🙏😓

اگر جمعیت زیاد نباشه خیلی خطرناک نیست