2733
2734
عنوان

دورهمی مامانای آذر 99

| مشاهده متن کامل بحث + 526029 بازدید | 57082 پست

بچه هااا من خیلی چاق شدم یعنی دارم دیونه میشم

هی میخوام نخورم گشنه ام میشه نمیتونم

شما چیکار میکنین ؟ همش به فکر لاغر کردن بعدشم ☹️☹️

خداجونم خودت مواظب فرشته ای که تو دلم گذاشتی باش ❤️
چرا باید بهداشت بربم؟ آیا توی بهداشت میشه ضربان قلب رو شنید؟ بهداشت چه ساعتی هس؟

آره مراکز بهداشت خدمات مراقبت بارداری و مراقبت نوزاد رو رایگان انجام میدم 

وزن و فشار خون و قلب  رو ماه به ماه میری چک میکنن، اسید فولیک، ویتامین دی و قرص آهنم رایگان میدن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دخمل منم دی ماه به دنیا میاد‌ تقریبا باهاتون آشنا هستم آخه تاپیکا میخونم

بسلامتی 💖 

وای پس مثل من یه خانوم خوش پوش و خوش سلیقه و ایده آل گرا و صبور و مهربون و احساساتی میشه 😂 😂 😂 

منم متولد دی هستم 😎😎😎😎

بسلامتی 💖  وای پس مثل من یه خانوم خوش پوش و خوش سلیقه و ایده آل گرا و صبور و مهربون و احساسات ...

منم دی ماهیم💗😍

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
2731
میخواستم مثلا خیلی بگیرم که داره روز به روز گرونترمیشه😁

سایز یک فقط واسه ماه اول مناسبه 

تو ماه دوم هم وزنش میرسه به 5کیلو 

هم سایز یک رو بدنش جامیذاره  باید 2 استفاده کنی 

با توجه به اینکه هر شبانه روز تقریبا 10تا لازم داره تو ماه اول، حساب کن ببین چند تا لازمه از سایز یک

شوهر من خيلي منطقيه اصلا اينجوري نيس وسايلا و قيمتاشونو ببينه بازم دلش بره😂اونم همش ميگه نه واجب ني ...

اکثرشوهرا همینطورن

من خودمم مثل شمام  

الحمدلله رب العالمین که شدم مامان الان محمد  قسمت همه منتظرا،ان شاءالله ،به حرمت حضرت فاطمه ی زهرا(س) خودت مدیریت کن زندگیمونو،به کسی محتاج نشیم،مارو به خودمون وامگذار،اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم       
2738
بچه هااا من خیلی چاق شدم یعنی دارم دیونه میشم هی میخوام نخورم گشنه ام میشه نمیتونم شما چیکار میکنی ...

چند کیلویی مگه؟

مولتی میخوری؟

خدایا شکرت.میدونم به صدای قلبم گوش میدی .میدونم نگام میکنی .الهم صل علی محمد و ال محمد
بچه ها من یه وقتا همینطوری بیخودی یه استرسی میگیرم  خب الان تقریبا یه ماهه ک دکتر نرفتم صدای ق ...

وای مثل من

فردا وقت دکتر دارم

کلی استزس دارم واسه شنیدن صدای قلبش وآنومالی

حرکاتشم که حس نمیکنم هنوز

الحمدلله رب العالمین که شدم مامان الان محمد  قسمت همه منتظرا،ان شاءالله ،به حرمت حضرت فاطمه ی زهرا(س) خودت مدیریت کن زندگیمونو،به کسی محتاج نشیم،مارو به خودمون وامگذار،اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم       
وای مثل من فردا وقت دکتر دارم کلی استزس دارم واسه شنیدن صدای قلبش وآنومالی حرکاتشم که حس نمیکنم ه ...

خب شما الان طبق تیکرت تو هفته 17 هستی زوده که حرکاتشو حس کنی ☺️

انشالا بری آنومالی صدای قلبشو بشنوی آروم میشی 

انشالا که با خبرای خوب در مورد محمدکوچولو  میای 💖💖💖😍😍😍

خب شما الان طبق تیکرت تو هفته 17 هستی زوده که حرکاتشو حس کنی ☺️ انشالا بری آنومالی صدای قلبشو بشنوی ...

مرسی عزیزدلم

من توحاملگیم خیلی استرسی شدم