2737
2739
عنوان

دورهمی مامانای آذر 99

| مشاهده متن کامل بحث + 526422 بازدید | 57082 پست
۱۰۰٪ چون حتی از روی آلت هم نگه،از روی تخمدان و بیضه و شکل دنبالچه میتونه دقیق بگه

میخام تجربه موبگم..دوستم ان تی و 16هفتگی وآنومالی گفتن دختره ...خونریزی داشت رف سونو توهفته24...گفت حال پسرت خوبه ...یعنی دوستم.هنگید......البت ب باتجربه بودن دکترسونوهم بستگی داره.. دکترمن خیلی قبولش  دارم ان تی احتمال داد دختره ک دخترم بود

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
عزیزم باید ببینی چه مارکی به بچه ات میسازه  من میخام مولفیکس بخرم ۳ تا سایز ۱ میخرم فقط&nbs ...

منم مولفیکس خریدم 

خدایا شکرت که دعامو مستجاب کردی😍 گر نگهدار من آن است که من میدانم❤شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد💫گل پسرم خوش اومدی به زندگی مامان بابا  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب حالا فعلا همین دوتا رو بذار تا دنیا ک اومد بعد دوباره بگیر

میخواستم مثلا خیلی بگیرم که داره روز به روز گرونترمیشه😁

خدایا شکرت که دعامو مستجاب کردی😍 گر نگهدار من آن است که من میدانم❤شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد💫گل پسرم خوش اومدی به زندگی مامان بابا  
😧😧😧😧😧کی گفته😧😧😧 نهایت یه دردی داره بازوت حوله داع کن بذاری وتمام

همین جا تو نینی سایت میگفتن😂😂😂ببین یعنی چنان ترسی در جان من افتاد😁😁

دیگه مثل واکسن معمولیه دیگه! گفتم شاید تو بارداریه عجیب غریب شه

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖
2742
میخام تجربه موبگم..دوستم ان تی و 16هفتگی وآنومالی گفتن دختره ...خونریزی داشت رف سونو توهفته24...گفت ...

یعنی پسر بود؟

خب به وضوح دستگاه خیلی مربوطه! هرچی دستگاهش جدیدتر و مدرن تر باشه تصویرا واضح تره امکان اشتباه کمتره

جاهایی که دستگاه قدیمی دارن نرید😑دکتر وقت نمیذاره و حاذق نیست برای تعیین جنسیت نرید

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖

خواهش میکنم برا تعیین جنسیت دیگه نترسونیدم دیگه دوباره به شک میفتم😬

2740
خانماااااااا،مادرااااااااااا کی باید مثل من واکسن کزاز بزنه؟؟؟؟؟ کی باید زد؟دردش چطوریه؟؟؟؟؟ 🤦🏻 ...

من 16 سالم بود زدم، پارسال هم تو 26 سالگی زدم باید هر 10 سال زد. اصلا درد نداشت هیچی هم نشد، خیالت راحت

شیاف داد..آمپول پرلوتون براجلوگیری ازانقباض..ولی یه هفته س هنوزادامه داره😭روزای اول خدن قرمزبود دور ...

زن داداش ام جفتش سر راهی بود، خیلی اذیت شد لخته لخته خون ازش میومد رفت توی هفت ماه خوب شد

استراحت در مطلق بود هر هفته هم آمپول میزد

خداروشکر الان برادر زاده ام دو سالش، ۳۵ هفته به دنیا اومد دهانه رحم باز شده بود

بچه ها من یه وقتا همینطوری بیخودی یه استرسی میگیرم  خب الان تقریبا یه ماهه ک دکتر نرفتم صدای ق ...

من یه مدت بی استرس بودم، اما از موقعی که اون دوستمون اومد گفت کیسه آبش سوراخ شده از می‌ترسم

از پیچیدن بند ناف هم میترسم

من 16 سالم بود زدم، پارسال هم تو 26 سالگی زدم باید هر 10 سال زد. اصلا درد نداشت هیچی هم نشد، خیالت ر ...

مرسی گلم❤️منم زمان عقدم هنوز ۱۰ سال نشده بود،نزدم

الان باید برم بزنم🤪

مثل از شیر گرفتنه دیگه، یکی دوروز سختشه بعد عادت میکنه  نازنین و نهال شیشه خور های خفنی بودن ن ...

😂😂😂😂چ روشایی. منم یه دونه پستونک گرفتم فعلا، اگه اینجوره میده بهش😅

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤
یعنی پسر بود؟ خب به وضوح دستگاه خیلی مربوطه! هرچی دستگاهش جدیدتر و مدرن تر باشه تصویرا واضح تره امک ...

بله دیگ.پسربود....3تاسونوگفتن دختره سونوآخری گف پسره..ک اگ تا32هفته نمیرف نمیفهمید....بیشتر ب تبحر دکترسونوهم.مربوطه

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
2706