2752
2734

واسه همین با هرکسی نمیتونستم ازدواج کنم الان فکر میکنم شاید تصمیم اشتباهی بود 

از بچه دار شدن میترسم احساس میکنم نمیتونم بچه بزرگ کنم از طرفیم دوست ندارم تنها بمونم😕

شرط سختی هست 

و اینجا جز اینکه بترسونن بگن در تنهایی میمیری چیزی نخواهند گفت 

شرط منم همین بود

وقتی یه غم یا یه مشکل پیش میاد میشینم فکر میکنم خب الان این مسئله چقدر مهمه؟ فردا هم همین اندازه مهمه؟ دو ماه دیگه چی؟ سال دیگه چی؟ بعد مقیاسم رو بزرگ تر میکنم : غم من در قیاس با غم سایر مخلوقات در پهنه جغرافیایی این کره چقدر مهمه؟ مشکل من در برابر مشکلات تاریخ خلقت و رنج بشر چقدر بزرگه؟ و اینجوری میفهمم خوشبختم.اسم کاربری من از یه تناقض فلسفی گرفته شده. اگر یه الاغ گرسنه و تشنه رو با فاصله برابر از آب و علوفه ببندن احتمالا انقده بین انتخاب یکی شون تعلل میکنه که از تشنگی و گرسنگی بمیره. آدمها هم خیلی با این موقعیت مواجه میشن و بین دو انتخاب انقده مردد میشن که هر دو فرصت رو از دست میدن
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شرط سختی هست  و اینجا جز اینکه بترسونن بگن در تنهایی میمیری چیزی نخواهند گفت  شرط منم هم ...

من با همین شرط ازدواج کردم با کسی که طرز تفکرش مثل خودم بود و از بچه دار شدن فراریه ولی فکر میکنم شاید اشتباه باشه بعدا پشیمون بشم

2731

خب هر کسی قبول نمیکنه ولی اگه واقعا دوس نداری روی حرفت بمون 

بچه خیلی مسئولیت داره خیلی ولی ترس نداره 

خدایا چنان کن که از چیزهای ارزشمند زندگیم ، جانم اولین چیزی باشد که از من میگیری ...
من با همین شرط ازدواج کردم با کسی که طرز تفکرش مثل خودم بود و از بچه دار شدن فراریه ولی فکر میکنم شا ...

ببین ما هر تصمیمی میگیریم از یه سری تصمیم دیگه جا می مونیم

باید ببینی ترست از بچه خواستن و نخواستن چیه

فشار جامعه توی این مورد واقعا زیاد و سخته

وقتی یه غم یا یه مشکل پیش میاد میشینم فکر میکنم خب الان این مسئله چقدر مهمه؟ فردا هم همین اندازه مهمه؟ دو ماه دیگه چی؟ سال دیگه چی؟ بعد مقیاسم رو بزرگ تر میکنم : غم من در قیاس با غم سایر مخلوقات در پهنه جغرافیایی این کره چقدر مهمه؟ مشکل من در برابر مشکلات تاریخ خلقت و رنج بشر چقدر بزرگه؟ و اینجوری میفهمم خوشبختم.اسم کاربری من از یه تناقض فلسفی گرفته شده. اگر یه الاغ گرسنه و تشنه رو با فاصله برابر از آب و علوفه ببندن احتمالا انقده بین انتخاب یکی شون تعلل میکنه که از تشنگی و گرسنگی بمیره. آدمها هم خیلی با این موقعیت مواجه میشن و بین دو انتخاب انقده مردد میشن که هر دو فرصت رو از دست میدن
خب هر کسی قبول نمیکنه ولی اگه واقعا دوس نداری روی حرفت بمون  بچه خیلی مسئولیت داره خیلی ولی تر ...

اره میشه گفت هیچکس قبول نکرد الان ۲۸سالمه با کسی ازدواج کردم که مثل خودم فکر می‌کنه 

داشتن فرزند، تضمین تنها نبودن در آینده نیست. خیلی از پدر و مادرها هستند که با وجود فرزند، در سالمندی تنها هستند و بالعکس...

به یـــــزدان که گـــــر ما خرد داشتیم/ کجا این سرانجام بد داشتیم 

ووی دلت میاد اینجوری بگی یه بچه گوگولی شبیه خودت دوست نداری داشته باشی؟😍

نلایک!تویی ک امضامو میخونی واسم دعا کن یه شغل ثابت اداری پیدا کنم🥺😍 قطعا اثرات دعا کردن برای دیگران ب خودتم برمیگرده💙🤍کارزار خروج اتباع بیگانه https://www.karzar.net/visa
خوب میکنی که چی بشه یه آدم رو بدنیا بیاری رنج و سختی بکشه اخرشم بمیره 

شبیه افسرده ها حرف میزنید

نلایک!تویی ک امضامو میخونی واسم دعا کن یه شغل ثابت اداری پیدا کنم🥺😍 قطعا اثرات دعا کردن برای دیگران ب خودتم برمیگرده💙🤍کارزار خروج اتباع بیگانه https://www.karzar.net/visa
2706