2733
2734
عنوان

دورهمی مامانای آذر 99

| مشاهده متن کامل بحث + 526591 بازدید | 57082 پست

سلام منم ب امیدخدا آذرمان زایمانمه...کسی بوده اینجا توهفته های23اینا خونریزی داشته باش؟؟؟؟؟دکترب من گف یه ذره ازجفت کنده شده😭😭

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام منم ب امیدخدا آذرمان زایمانمه...کسی بوده اینجا توهفته های23اینا خونریزی داشته باش؟؟؟؟؟دکترب من ...

خوش اومدی عزیزم

خب دکتر چی گفت

شیاف داد؟

پشت دیوار دلم یه صدای پا میاد 😍🤰🏻تاپیک دورهمی مامانای آذر99
خوش اومدی عزیزم خب دکتر چی گفت شیاف داد؟

شیاف داد..آمپول پرلوتون براجلوگیری ازانقباض..ولی یه هفته س هنوزادامه داره😭روزای اول خدن قرمزبود دوروبعدش شده خون سیاه ولی همینجوری ادامه داره..سونوشدم خداروشکرمشکلی نبود چون جفت پایینه  دکتراحتمال داد یه ذره ازجفت کنده شده باش

2731
شیاف داد..آمپول پرلوتون براجلوگیری ازانقباض..ولی یه هفته س هنوزادامه داره😭روزای اول خدن قرمزبود دور ...

نمیدونم راستش

انشالا ک بخیر بگذره چیز خاصی نباشه

حالا بچه ها بدونن میان میگن بهت

نمیدونم راستش انشالا ک بخیر بگذره چیز خاصی نباشه حالا بچه ها بدونن میان میگن بهت

ممنون عزیزم..والا خودمم سردرگمم حسابی ن راه پله بالاپایین کردم...ن بارسنگین برداشتم ن هماتوم داشتم  ..ن دهانه رحمم بازبود..خداروشکر همه چی نرمال بود ولی واقعاموندم یه هفته س درازم خسته سدم واقعا...

راستی بابت خوش آمدگویی ممنونم..من خیلی وقته دنبال همچین تاپیکی میگشتم..اسمم فاطمه س دخترسوممو باردارم

بچه ها من یه وقتا همینطوری بیخودی یه استرسی میگیرم 

خب الان تقریبا یه ماهه ک دکتر نرفتم صدای قلبشو نشنیدم

تکوناهم ک منظم نیست 

هی میگم نکنه خدایی نکرده یه وقت یه اتفاق بد بیافته و نفهمم

الان تو این هفته ها ک ما هستیم چه چیزی باید باعث نگرانی بشه 

ممنون عزیزم..والا خودمم سردرگمم حسابی ن راه پله بالاپایین کردم...ن بارسنگین برداشتم ن هماتوم داشتم & ...

نه الکی استرس نگیر

ایشالا ک چیزی نیست

عزیییییزم سه تا دختر داری 

ماشالا 🥰😍🥰

خودت چند سالته

اون دوتا چند سالشونهچ

بچه ها من یه وقتا همینطوری بیخودی یه استرسی میگیرم  خب الان تقریبا یه ماهه ک دکتر نرفتم صدای ق ...

عزیزم تکوناش معلومه ک نبایدمنظم باشچون هنوزاونقدبزرگ.نیس ک منظم باش..والا هیچ جای نگرانی نیس.....مگرخدایی نکرده خونریزی چیزی داشته باشی ک خداروشکرنداری...ازبارداریت نهایت لذتوببر...دی ماه دلت برااین روزاتنگ میش

نه الکی استرس نگیر ایشالا ک چیزی نیست عزیییییزم سه تا دختر داری  ماشالا 🥰😍🥰 خودت چند سال ...

توکل بخدا...خودم32سالمه دختربزرگم11و کوچیکه نزدیک5سال..و فسقلی توراهیمم امروزوارد هفته24شدم..تاریخ زایمانم 20آذره ولی خو چون سز هستم اعلب زودتر دنیامیاد.. شمابچه چندمتونه؟فک کنم.اوله؟

ممنون عزیزم..والا خودمم سردرگمم حسابی ن راه پله بالاپایین کردم...ن بارسنگین برداشتم ن هماتوم داشتم & ...

نه الکی استرس نگیر

ایشالا ک چیزی نیست

عزیییییزم سه تا دختر داری 

ماشالا 🥰😍🥰

خودت چند سالته

اون دوتا چند سالشونهچ

عزیزم تکوناش معلومه ک نبایدمنظم باشچون هنوزاونقدبزرگ.نیس ک منظم باش..والا هیچ جای نگرانی نیس.....مگر ...

هماتوم دارم

ولی خونریزی اصلا

خودم به همه میگما ولی یه وقتا اینجوری میشم 😭😭😭

توکل بخدا...خودم32سالمه دختربزرگم11و کوچیکه نزدیک5سال..و فسقلی توراهیمم امروزوارد هفته24شدم..تاریخ ز ...

خدا حفظشون کنه عزیزم

من بچه اولمه 27 سالمه 😍🥰

ولی عاشق اینم ک سه تا دختر داشته باشم 

2706