2733
2734
عنوان

کسی که کنکور داده بیاد لطفا🥹

134 بازدید | 17 پست

میشه بدون مشاور خوند یا حتما باید بگیریم

اگه بیشتر کتاب درسی بخونیم چی

یا خودمون تست بزنیم

باید روش تستی بلد باشیم؟

ازکجا یاد بگیرم

میخام تست زنی قوی کنم

infinite sadness

من مشاور ندارم و فقط تمرکزم کتاب ، تستم آنلاین🖐️

در من کافریست که سخت به طُ ایمان دارد :) ĸurd🧿❤️میدونی قسمت وحشتناک زندگی کجاست؟ اونجاییه که خدا آرزوتو دو دستی به کسی که هیچ تلاشی براش نکرده تقدیم میکنه🙃میشه برای حاجتم یه صلوات بدین 🫠🥹الهی هرکی امضامو میخونه حاجت روا شه✨❤️✨ اَللّهُمَّ‌صَلِّ‌عَلی‌مُحمّدٍوَآلِ‌مُحمّدوَعَجل‌فَرَجَهُم✨❤️✨

من که مشاور نگرفتم کتاب درسی اول بخون بعد برو کتاب تست بخون و تا جایی که میتونی تست بزن خیلی کمکت میکنه

پناه برتو که بی صدا مرامیشنوی.. •الله•♥️                            آنچه مرا به درد آورد ، مرا ساخت 🤍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
عزیزم برا نهایی یه کوچولو راهنمایی میکنید

والا من سال ۹۸دیپلم گرفتم الان دوتا درس میخوام ترمیم کنم کلمه به کلمه رو‌حفظ کن و تا میتونی نمونه سوالای قبل حل کن 

پناه برتو که بی صدا مرامیشنوی.. •الله•♥️                            آنچه مرا به درد آورد ، مرا ساخت 🤍
همش بستگی به خودت داره  اگه میتونی برنامه بریزی و بهش عمل کنی خب چه بهتر اگرنه از یه مشاور کار ...

منظورم اینه کلاسی چیزی برم واسه ۴تا تخصصی ها

اصلا.نمیدونم روش حل کردن سوالو تو ۱دقیقه

infinite sadness

یه دانشجویی چیزی پیدا کن مشاورت باشه چون خیلی مهمه متعهد باشی بعد تنها با کتاب درسی نمیشه اگه با گوشی فایل ها شون رو دان کنی باز یه بحثی 

تست زدن زیاد مهمه چقدر بزنی از کدوم منابع بزنی ک من خیلی سبز پیشنهاد میدم

منظورم اینه کلاسی چیزی برم واسه ۴تا تخصصی ها اصلا.نمیدونم روش حل کردن سوالو تو ۱دقیقه

ببین اینکه میان تبلیغ میکنن آی حل سوال ریاضی توی ۱۰ ثانیه آی روش فلان آی روش بیسار اعتماد نکن 

بذا تو چند تا پیام جوابتو بدم

تایمت رو با کلاسا پر نکن. تا جایی که میتونی خودت بخون ولی اگه با درسی خیلی مشکل داشتی براش کلاس برو. فقط هم کلاس نبین بعدش حتمااااا تمرین و تست. آفلاین نبین من سر خمین قضیه کلی ضربه خوردم. همونجا کلاس رو شرکت کن 

من مثلا برای زیستم کلاس نرفتم و خودم تست زدم و از اون درسایی که کلاس رفتم نتیجش خیلی بهتر بود. استاد مناسب انتخاب کن من برای فیزیک یه استادی پیدا کردم که اونم خیلی روش تستی و تکنیک میگفت و هیچ کدومش کارآمد نبود و عملا پولم رو ریختم تو چاه :)

تو اول مفهومی یاد بگیر بعد خودت قلق سوالا دستت میاد

2706