2733
2734
عنوان

دورهمی مامانای آذر 99

| مشاهده متن کامل بحث + 526029 بازدید | 57082 پست
خبر جدید اینکه رسپینا چهارقلم جنس خریده 3میلیون تومن 🤪🤪🤪🤪وای سرم سوت کشید یادشون افتادم 😂 😂 😂 ...

خریدای رسپینا رو دیدم مبارکش باشه 

ولی خیلی گرون شده بود

عزیزم فدرا😂

خدا حتما میخاسته مرا خوشبخترین زن جهان کند که شما را افریده😍#نازگل💖#سوگل💖#رُزگل💖
بسلامتی 💖  وای پس مثل من یه خانوم خوش پوش و خوش سلیقه و ایده آل گرا و صبور و مهربون و احساسات ...

ای جون دختر اول منم متولد دی هس 

واقعا همین ویژگی ها رو‌ک میگی داره😍😍😍😍😍💋💋💋💖💖💖

خدا حتما میخاسته مرا خوشبخترین زن جهان کند که شما را افریده😍#نازگل💖#سوگل💖#رُزگل💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام خانما.من بچم انشاالله اوایل آذر بدنیا میاد میخواستم ببینم لباس چه سایزی و چند دست باید بگیرم واسه سیسمونی هم بیرونی هم خونگی؟هرکس میدونه ممنون میشم راهنمایی کنه

خدااااایا صدهزار مرتبه شکرت بابت معجزه قشنگت😍😍
2728
جدی😕😕😕اشکال نداره بخور. فدای سرت بعدا تو شیردهی خودبه خود لاغر میشی. من که کلا اشتها ندارم، فقط م ...

خوشابحالت 

مگه شیردهی چقد میخواد کم کنه 😣

خداجونم خودت مواظب فرشته ای که تو دلم گذاشتی باش ❤️
2740
من خیلی شنیدم فلج میشی😁دستت از کار میفته درد میکنه تب میکنی و اینا گفتم اگه اینجوره بگم شوهرم مرخص ...

من یک ماه پیش زدم دکترم گفت تا 27 هفته فرصت هست بزنی درد نداشت خیلی راحت بود منم قبلش کلی استرس گرفته بودم

خدایا مراقب عزیزانم باش❤
سلام خانما.من بچم انشاالله اوایل آذر بدنیا میاد میخواستم ببینم لباس چه سایزی و چند دست باید بگیرم وا ...

من واسه بیرونی و از بیمارستان اومدنش یه سرتاپایی با کلاه میخرم که مثلا بهداشت میبرمش با همون بره  

شماره 1میگیرم اونو 

چهار پنج تاهم آستین دار و رکابی واسه زیرش و شلوار برای تو خونه میگیرم بازم شماره 1

صفر فعلا نمیگیرم تا ماه آخر که وزنشو سونوگرافی بهم بگه 

اگه زیر 3کیلو باشه دوتا شماره صفر میگیرم 

چون بچه های قبلیم اصلا صفر استفاده نکردم 3و 3/5 کیلو بودن همون شماره یک مناسبشون بود 

شما اگه واسه سیسمونی میخای بجز اینا که گفتم باید دوتا هم شماره 2بگیری مثلا از همین سرویس های 5تیکه بگیر 

دیگه بقیه اش بستگی به خودت داره هرچی بخای شلوغ ترش کنی 

میتونی لباس بیمارستانی شو سرویس بگیری 

میگما مامانا شما ترشحاتتون چطوریه؟

ببخشید ک واضح میگما،من چندباری بعد از نزدیکی ترشحات موحوس مانند داشتم سفید رنگ و چسبناک و‌کشی و 

معذرت میخام جدیدا وقتایی ک خیلی سرپا هستم وزیاد راه میرم دیدم ک بازم از اون ترشحا دارم 

وقتی اون ترشحات میاد یادم میافته ب موکوس ک ماه اخر دفع میشه ولی این سفید رنگه