2733
2734
عنوان

کیا تهران خونه اجاره دادن بعد از عید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1349 بازدید | 78 پست

ما خونه ای که هستیم سندش ۸۲ هست ولی از خونه ۲۵ ساله داعون تره. نور نداره. حیاط یا تراس نداره ۵۰-۳ دادیم پارسال. سر کوچه سطل اشغاله روبروی پنجرمون یه سره صدای پاشینهای بازیافت و زباله تو گوشمونه. کابینتش کمه کمداش طبقه نداره. دعا خوند انگار این خونه رو گرفتیم. چشمامون ندید واقعا". شاهکار کردیم با این خونه گرفتنمون. 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

منم سازمان برنامم...قیمتا نجومیه این واحد هم ک حرفشو زدم تو ساختمان خودمون سریع ۱۰۰ گذاشت روش و تمدی ...

بنده خدا لابد رفته گشته دیده بهتره همینو تمدید کنه. قیمت به نطرم منصفانه است. البته نسبت به واحد ما عالی گرفته. ما اصلا" انگار مسخ شدیم پارسال. بعد که اسباب اوردیم شوهرم گفت چیه اینجا چشممون رو گرفت؟   البته ۹۵ متره. دقیقا" هم همکفه خیابون. پنجره ها رفلکس به خیابون   

بنده خدا لابد رفته گشته دیده بهتره همینو تمدید کنه. قیمت به نطرم منصفانه است. البته نسبت به واحد ما ...

۲۰ واحد...ی خواب مستر..یعنی دوتا حمام داره دوتا فرنگی..در مجموع سه روشویی...همممه جا هم نورگیر داره ...طبقه ۴..اسانسور انباری پارکینگ...دیگه واقعا قشنگ ساختمونم خیلی خوبه حیاط گلکاری شیک....ی خانم دکتر گرفته تمدید هم واس سال ۴ روم بود....فکر کنم واحدا کوچیک رو بیشتر واس قیمت بالا دادن مانور میدن

کاربری مهرناز۳۵ سابق...زمستان سرد کلاغ غذا نداشت تا جوجه ها شو سیر کنه، گوشت بدن خودشو میکند و میداد به جوجه هاش تا سیر شوندزمستان تمام شد و کلاغ مرد!اما بچه هاش نجات پیدا کردند و گفتند:آخی خوب شد مرد، راحت شدیم از این غذای تکراری!این است واقعیت این روزگار ما... 
۲۰ واحد...ی خواب مستر..یعنی دوتا حمام داره دوتا فرنگی..در مجموع سه روشویی...همممه جا هم نورگیر داره ...

خونتون خوبه خدایی. قیمتشم منصفانه است. آخه ۹۵ هم کوچیک حساب نمیشه. خدا لعنتش کنه. انقدم که بدم میاد از صاحبخونمون. الکی موقع اجاره گفت همه کلید پریزا سالمه. بعد که اومدیم ما هم با اطمینان به حرفش وسایلمون رو زدیم تو پریز دوش دندونم ۳ تومن قیمتش بود سوخت. تلفنمون سوخت. پریز برق رو دو شاخه تلفن زده بود روش. خیلی پریزا اصلا" نمایشی بود سیمها از تو قطع بود. سینکش کلا" جدا بود از کابینت. چون کابینت نم گرفته بود کج و کوله. میگم چشم و گوشمون انگار بسته بود اصلا". خدا لعنتش کنه. پول دوا درمون بده همه رو. بگه ۵۰-۱ هم من نمیشینم اصلا". فقط لحظه شماری میکنم بریم از اینجا. حاضرم برم ۵۷ متری خودم بشینم ولی یه ساعت اضافه اینجا نمونم. 

خونتون خوبه خدایی. قیمتشم منصفانه است. آخه ۹۵ هم کوچیک حساب نمیشه. خدا لعنتش کنه. انقدم که بدم میاد ...

بگرد انشالله بهتر پیدا کنی ب خونه رسیدگی نکرده بوده و گرون داده  ...تو ساختمون نورگیر مهم حتما تو روز خونه برو ببین...همسایه خوب باشه ...نقشش خوب باشه کمد دیواری یا تعداد کابینت....این واحد مال ما نیست ...ساختمون ۷ سالس واحد رو برو منه مال برادر شوهرمه دیگه ی جورایی کاراش با ما شده تمدید کردیم مشکلی تو خونه  پیش بیاد مستاجرش میاد ب ما میگه رسیدگی میکنیم اول خرداد تمدید شد ...خداییشم مستاجر خوبیه بی صدا ب موقع پول بریز همش سه نفرن ..ما حتی تصمیم گرفتیم اگه خواست پاشه کاغذ دیواری کنیم کثیف نباشه بالخره ادم پول میگیره باید درست تحویل بده

کاربری مهرناز۳۵ سابق...زمستان سرد کلاغ غذا نداشت تا جوجه ها شو سیر کنه، گوشت بدن خودشو میکند و میداد به جوجه هاش تا سیر شوندزمستان تمام شد و کلاغ مرد!اما بچه هاش نجات پیدا کردند و گفتند:آخی خوب شد مرد، راحت شدیم از این غذای تکراری!این است واقعیت این روزگار ما... 
بگرد انشالله بهتر پیدا کنی ب خونه رسیدگی نکرده بوده و گرون داده  ...تو ساختمون نورگیر مهم حتما ...

مرسی عزیزم. دعا کن پیدا کنیم.

ما که دونفریم. نه مهمونی داریم نه رفت و امدی. ۵ ام هر ماه وقت کرایه است. شوهرم ۴ ام قبل ۱۲ شب میزنه. ولی من که راصی نیستم. اره واقعا" ایندفعه بریم دنبال خونه حتما" کمد و کابینت و نور رو چک میکنم. متنفر شدم از این خونه. تو خوته های قبلیمون این مشکلاتو نداشتیم تازه اینجا فهمیدم چقدر مهمن. 

مسعودیه  ۴۲ متری  با پارکینگ و انبار  طبقه دوم بدون اسانسور  ده سال ساخت&nbs ...

کی گرفتین عزیزم؟ 

خونه ی ما الان تو رهنه ۳۰ -۱۶۰۰. ۵۷ متر سه تا پله میخوره از همکف  بالاتره.  حیاط خلوت داره. یه خواب. پارکینگ و انباری. ساختمونم خدایی تمیز و شیک. واسه شهریور اگه خودمون خونه گیر بیاریم تصمیممون رو ۱۱۰ بود یا ۳۰-۳۵  مثلا" ۲ تومن. خیابونش هپ خیلی  خوب و با کلاسه تو اون محل. قیمتا رو میبینم تو دیوار میگم ۱۵۰ باید بذلریم رهن کامل انگار 🤐 اگه یه خونه دیگه داشتم که توش میشستم اصلا" مهم نبود رهن و اجاره این. ولی امان از بی خونگی   

ایشاله بخرین یه خوب و دلبازشو 😘

کی گرفتین عزیزم؟  خونه ی ما الان تو رهنه ۳۰ -۱۶۰۰. ۵۷ متر سه تا پله میخوره از همکف  بالات ...

نه عزیزم واس خودمونه اجاره دادیم فروردین ۲۰ام

ابان خریدیم و تعمیرات کردیم 

معمار و طراح داخلی / برای مشاوره طراحی منازلتثن درخواست دوستی بدید 
2706