2733
2734
عنوان

کیا تهران خونه اجاره دادن بعد از عید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1348 بازدید | 78 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببخشید عزیزم صفحه قفل بود اونجا نتونستم بگم دوست من به شوهرش شک داشت اون شناسنامه اش گم شده بود المثنی گرفته بود

رفتیم ثبت احوال از کارمندش خواهش کردیم گفتیم ما هم مثل خواهرت کمکمون کن

چک کرد که اسم فرزند و همسر دیگه ای هم داره یا نه گفت چه با شناسنامه چه با المثنی تو سیستم هست

شما هم برو چک کن

وزن اولیه ۱۱۱.۶۰۰  🤕😮‍💨😬  وزن هدف ۷۰ کیلو😍🥰 هدف اولیه تا فرودین ۱۴۰۳ ... ۹۵ کیلو. 😎😎😎من می تونم💪💪💪💪   تیکر هدف اولیمه                   کاش این مردم می‌فهمیدند حالی که پریشان است آرامش میخواهد نه سرزنش😒😔 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش ...
2731

سلام استارتر عزيز، نميدونم پيامم رو ميخوني يا نه.

اول بهت تبريك ميگم، صبور و با درايتي... زندگيت رو خيلي قشنگ هدايت ميكني. 

يه چيزي ميخوام بگم بهت از ته دل، لطفا اكانت ني ني سايتت رو حذف كن و ديگه اينجا نيا... فضاي مسموم اينجا و حرفاي شك برانگيزش اذيتت ميكنه، من واقعا نگرانت شدم.

چون تو واسه ترميم اتفاقاي زندگيت نياز داري به روحيه و حال خوب... ولي اينجا فقط حالت رو بد ميكنن با حرف مفت.

زندگي مشترك خوبي داري، همسرت رو دوس داري، همسرت دوستت داره... واقعا حيفه! خواه ناخواه حرفاي اينجا روت اثر ميذاره، توام تو شرايط فعلي روحيه ت اسيب پذيره، پس از اينجا برو لطفا.

جسارتم رو ببخش❤️

2740
ببخشید عزیزم صفحه قفل بود اونجا نتونستم بگم دوست من به شوهرش شک داشت اون شناسنامه اش گم شده بود المث ...

ممنونم عزیزم مشکلم حل شد خدا رو شکر. سو تفاهم بود 

سلام استارتر عزيز، نميدونم پيامم رو ميخوني يا نه. اول بهت تبريك ميگم، صبور و با درايتي... زندگيت رو ...

اره واقعا" خیلی شکاک و بدبین شدم‌. خیلی به شوهرم اعتماد داشتم میگفتم من ممکنه به اون خیانت کنم اون ممکن نیست. ولی بعد اون ماجرای قبلی کلا" ذهنم بهم ریخته. به اینجا خیلی عادت کردم. احساس خوبی دارم. اونا رو نشنیده میگیرم. اینجا ۹۰ درصد ادمای خوبین و مهربون و منطقی. ۱۰ درصد هم واقعا" ذهنشون مسمومه. سعی میکنم بیشتر رو خودم کار کنم. بازم ممنونم وقت گذاشتی. 

عزیزم چطور فهمیدی سوتفاهم بود??? داشتم مبخوندم ترکید

هیچی عزیزم تولد خواهرزادم بود دو ماه بعد اون تریخ. خواهرم دنبال تدارکات و دیجی و پدیرایی و اینا بود. به شوهرمم پیام دادا بود. شوهرم تو گروه مدرسه شون پرسیده بود کسی میشناسه. گروه مدرسشون هم خیلیاشون بیخبرن از همدیگه فقط همونجا جوک و اینا میبرستن یا راجع به کار و سیاست میحرفن. خلاصه اونم فک کرده شوهرم واسه بچه ی خودش میحواد شوهرم گفت منم حوصله نداشتگ حالا توصیح ّدم خواهرزاده خانومم. بعدم شماره رو همون موقع فرستادا بود واسه خواهرم. و خواهرمم تشکر کرده بود. همین. سو تفاهم بود همش خداروشکر 

هیچی عزیزم تولد خواهرزادم بود دو ماه بعد اون تریخ. خواهرم دنبال تدارکات و دیجی و پدیرایی و اینا بود. ...

خوبه خداروشکر

از خواهرتم پرسیدی پس

توزندگی یه چیزایی روآسونمیشهفهمید،ولیسخت میشهفهموند....
نیازی نبود چتاشونو دیدم. واسه خواهرم فرستاده بود شماره خانوم اسدی رو همون روز. با توضیحات. 

خداروصدهزار مرتبه شکر.خیلی جامعه بدشده باید مراقب زندگیامون باشیم.موفق باشی

توزندگی یه چیزایی روآسونمیشهفهمید،ولیسخت میشهفهموند....
2706