2726

سلام. قیمتهای دیوار به نظرم خیلی غیرعادی بالاست و بی منطق. به نظرم قیمتها دستکاری شده است. چون بعضا" هم تماس میگیرم جواب تلفن نمیدن. خیلی افزایش قیمت داشتن. 

اگه خونه گداشتین برای اجاره یا اجاره دادین از یکی دو ماه پیش بیاین بگین. تو تهران فقط 

ما خودمون یه خونه ۵۷ متری داریم. روبروی پست لشکر پارکینگ داره و انباری و حیاط خلوت سنشم ۱۴ ساله . خونه ی خوب و خوش نقشه ایه و نور هم داره. گداشتیم ۱۰۰ که اخرش بدیم ۹۰ رهن کامل. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

تمدید کردن...شد ۱۶۰ ماهی ۴تومن

کاربری مهرناز۳۵ سابق...زمستان سرد کلاغ غذا نداشت تا جوجه ها شو سیر کنه، گوشت بدن خودشو میکند و میداد به جوجه هاش تا سیر شوندزمستان تمام شد و کلاغ مرد!اما بچه هاش نجات پیدا کردند و گفتند:آخی خوب شد مرد، راحت شدیم از این غذای تکراری!این است واقعیت این روزگار ما... 
من خونه گذاشتم واسه فروش ۱۵۰ متری ۱۲ تومن، فک میکنم زیاده

کجا؟

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
کجاست؟ چند متری؟ مشخصاتش چیه عزیزم؟ 

۱۳۰ متر منطقه ۵ سه خواب ی خوابش مستر

کاربری مهرناز۳۵ سابق...زمستان سرد کلاغ غذا نداشت تا جوجه ها شو سیر کنه، گوشت بدن خودشو میکند و میداد به جوجه هاش تا سیر شوندزمستان تمام شد و کلاغ مرد!اما بچه هاش نجات پیدا کردند و گفتند:آخی خوب شد مرد، راحت شدیم از این غذای تکراری!این است واقعیت این روزگار ما... 
2706