2733
2734
عنوان

کیا تهران خونه اجاره دادن بعد از عید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1347 بازدید | 78 پست
منطقه ی گرونیه منطقه ۵. ایشاله به سلامتی عزیزم.  ما هم منطقه ۵ میگردیم نتونیم پیدا کنیم قیمتی ...

۶۰ بود ماهی ۴ ...شد ۱۶۰ ماهی ۴....بد جور بالا رفته دیگه...انشالله ی جا خوب قسمتتون بشه

کاربری مهرناز۳۵ سابق...زمستان سرد کلاغ غذا نداشت تا جوجه ها شو سیر کنه، گوشت بدن خودشو میکند و میداد به جوجه هاش تا سیر شوندزمستان تمام شد و کلاغ مرد!اما بچه هاش نجات پیدا کردند و گفتند:آخی خوب شد مرد، راحت شدیم از این غذای تکراری!این است واقعیت این روزگار ما... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنونم کمترین کاری بود که در حقشون میشد کرد مردم با دو تا بچه یه نفر شاغل کجا برن دنبال خونه بگردن ت ...

واقعا افراد مثل شما خیلی کم هست

اگه همه مثل شما بودن ایقد زندگی سخت نمیشد

انشاءالله که‌ خیرش برگرده به زندگی خودتون

برا منم با قلب پاکت دعا کن که بتونیم خونه‌ بخریم 

2731
2740
عزیزم کدوم منطقه ۵ هستین؟ بلوار فردوس ؟ 

فردوس غرب

کاربری مهرناز۳۵ سابق...زمستان سرد کلاغ غذا نداشت تا جوجه ها شو سیر کنه، گوشت بدن خودشو میکند و میداد به جوجه هاش تا سیر شوندزمستان تمام شد و کلاغ مرد!اما بچه هاش نجات پیدا کردند و گفتند:آخی خوب شد مرد، راحت شدیم از این غذای تکراری!این است واقعیت این روزگار ما... 
واقعا افراد مثل شما خیلی کم هست اگه همه مثل شما بودن ایقد زندگی سخت نمیشد انشاءالله که‌ خیرش برگرد ...

بدون ذره ای اغراق باور کن توی این دو ماه کلی سود مالی نصیبم شد که خودم هنوز باورم نشده اصلا چی شد و چه اتفاقی افتاد . باور کن یکیشون از ترسش زنگ نزد بگه میخوای چکار کنین سر سال هست. ما هم خبری ازش نگرفتیم ببین مردم به کجا رسیدن اخرشم لز طریق اس ام اس بهش گفتیم نگران نباش اضافه نمیکنیم و خودم از ته دلم راضیم.  

میشه امکانات خونه با سال ساخت رو بفرمایید؟

خونه قدیمی واسه پدرشوهر مرحومم بود، ولی تمیزه بهش رسیدن چهارتا خواب داره پنجاه متر حیاط داره صد متر زیربنا خونه. زیر زمینم داره

بدون ذره ای اغراق باور کن توی این دو ماه کلی سود مالی نصیبم شد که خودم هنوز باورم نشده اصلا چی شد و ...

عزیزممم انشاءالله که‌ بیشترم سود میکنین

دست هرکس بگیری خدا دستت میگیره

ما سازمان برنامه ایم. اینجا که تو دیوار که افتضاحه قیمتها. شوهرم گفت اخر هفته بریم بنگاه ها رو بگردی ...

منم سازمان برنامم...قیمتا نجومیه این واحد هم ک حرفشو زدم تو ساختمان خودمون سریع ۱۰۰ گذاشت روش و تمدید کرد