2733
2734
چیزای کوچیک رو زود نشون میده مثلا من روز اول زدم ۱۰ تومن بابت خرید گوجه غروب دیدم مادرشوهرم گوجه خری ...

میشه اینجوری بجای پول، با فرد دلخواهمون ازدواج کنیم؟ مثلا خصوصیات فرد ایده المو تجسم کنم،بعد با همون شخص ازدواج کنم؟!

اینجاجاییه که آدمهای مختلفی ازهرقشروفرهنگ باعقایدمختلف هستن...درکنار کاربرهای خوب وباشعور متأسفانه ی عده هم هستن خیلی بددهن وبی ادبن جواب اینجور آدمارو نمیدم نه بخاطراینکه جوابی ندارم چون اینجور آدمهارو درحدی نمیبینم که وقتمو بذارم براشون و باهاشون بحث کنم،و کلا دلم نمیخواد  خواسته یاناخواسته چیزی بگم که دلشون بشکنه...  ترجیح میدم سکوت کنم و رد شم.            آرامشم ازهمه چی برام مهم تره..
چیزای کوچیک رو زود نشون میده مثلا من روز اول زدم ۱۰ تومن بابت خرید گوجه غروب دیدم مادرشوهرم گوجه خری ...

خب ببین این نشون میده وسعت تصورت همین قدره الان و میتونی پیشرفت کنی به تلاشت ادامه بده

لایک نکن جون خودت ریپلای بهتره ماسکتم بزن کرونا خیلی خره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به اعتقاد خودت بستگی داره هرچقدر مثبت تر و شادتر باشی و به بقیه بیشتر معرفی کنی (یعنی دایره قانون جذ ...

عزیزم به من بگو از کجا شروع کنم

با خدا باش پادشاهی کن بی خدا باش هر چه خواهی کن
2728

من بازیشو از تو بازار دانلود کرده بودم دقیقا همینطوری بود...یه مدت انجام دادم هیچی نشد

به نظرم این اصلا غیرممکنه که آدم بشینه تو خونه و پولدار بشه...

قانون جذب هم اگه تو برای چیزی که میخایش تلاش کنی و همزمان هی بگی من اونو بدست میارم اینطوری عملی میشه

اومدنت یه معجزه اس خوش اومدی به زندگیم😍
میشه اینجوری بجای پول، با فرد دلخواهمون ازدواج کنیم؟ مثلا خصوصیات فرد ایده المو تجسم کنم،بعد با همون ...

میشه اما یه مساله ایی هست وقتی داری برای ازدواج اینکارو میکنی باید روزه ی ذهنی  بگیری یعنی از هرچی رابطه خراب دیگران تعریفای بد دیگران از زندگیشون و .... دور باشی و مدام با عبارت های تاکیدی و شکرگزاری ذهنتو تمیز کنی و بهتره اصلا به کسی نگی تا مسخره ات کنن و دلسردت کنن 

میشه اینجوری بجای پول، با فرد دلخواهمون ازدواج کنیم؟ مثلا خصوصیات فرد ایده المو تجسم کنم،بعد با همون ...

اینم تو قانون جذب روش خودشو داره 😊

به این صورت که شما ی دفتر جدا برای شکرگزاری میزارید و هرروز چندتا مورد شکرگزاری مینویسید . یجایی از دفترو اختصاص میدید به ویژگی کسی که میخواید . مثلا : 

خدایا شکرت من با مرد موردعلاقم ازدواج کردم . خدایا شکرت چشم های مشکی داره . خدایا شکرت قدش بلنده و هر ویژگی و خصوصیتی که دوست داری و شکرگزاری کن .

@eshg_servat    تو این چنل حتما عضو بشید یا مطالبشو ببینید راجع جذب عشق و ثروت گفته کارهایی که شدیدا جواب میدن 😊😊 آرزوی موفقیت و آرامش دارم براتون ❤❤

من عاشق بشرم 😊💜
2740

من این کار تجسم کردنو در مورد ازدواجم با کسی که دوسش داشتم انجام دادم و شد

من تو دفتر عکس شوهرمو باهاش تو‌محضر و امضا کردن و جشن گرفتن میکشیدم و با تمام وجود میرفتم تو‌ حسش

روز خواستگاریمو تجسم میکردم چشمامو مبستم استرسمو حس میکردم 

نامزدی و عقد تو‌محضرو خلاصه هرچی دلم میخواست تجسم میکردم و واسه لحظاتی میرفتم تو‌اون حس و بالاخره شد 

حتی من جهیزیمم کشیدم و چیزایی که دلم میخواست و رو‌کاغذ میاوردم و خودمو در حال خریدشون میدیدم 

به طرز عجیبییییی برام مهیا میشد 

منم از روی کتاب یاد گرفته بودم 

میخوام بگم حقیقت داره به شرط اینکه از ته دل باور کنی و‌بگی میشه و‌کوچیکترین شکی نداشته باشی که شاید نشه 

باید خیالت راحت باشه که من منتظرم انجام شه و دریافت کنم

منم انجام دادم عزیزم واقعا جواب میده👌👌👌

ممنون که زحمت کشیدی و آگاهی بهمون دادی.دویاره انجامش میدم انشاءالله🌹🌹🌹💚💚💚

من جاذب پول و ثروت الهی هستم؛مبالغ زیادی پول دائما به حسابم واریز میشود؛خداوندا سپاسگزارم😍😍😍
عزیزم به من بگو از کجا شروع کنم

همین تمرین بازی ثروت و فراوانی رو انجام بده و روزانه پاکسازی کن 

پاکسازی یه تکنیک اولیه داره به نام سه ثانیه ایی: وقتی هر فکر بدی وارد ذهنت شد مثلا کسی گفت نه بابا پول فقط با کارکردن وحشتناک و ... به دست میاد سریع به خودت میگه یک دو سه خداروشکرت که این همه مال و ثروت بی کران در جهان قرار دادی خدایا شکرت که این همه منابع طبیعی مثل جنگل ها و دریاها کوه ها و ... در زمین قرار دادی خدایا شکرت این همه افراد پولدار خوشحال بر روی زمین دارن زندگی میکنن و احساست وقتی خیلی خیلی مثبت شد توی ذهنت بیار همه ی اینچزارو از نزدیک دیدی و خدا به توام داره میده و اون لحظه اون شعفی رو داشته باشه که قراره واقعا مثلا یه تن طلا بهت بدن یا ده تا معدن خیلی بزرگ اون احساس رو مزه مزه کن

ببین چه ها که نمیکنه سه ماه انجام بده و دوری کن از افرادی که فقط آیه یاس میخونن توی گوشت 

اواخر شب ها و اوایل صبح هم ۱۵ دقیقه شکرگزاری کن 

من این کار تجسم کردنو در مورد ازدواجم با کسی که دوسش داشتم انجام دادم و شد من تو دفتر عکس شوهرمو با ...

شما از کدوم کتاب یادگرفتید؟

واقعا کارت عالی بوده 

من این کار تجسم کردنو در مورد ازدواجم با کسی که دوسش داشتم انجام دادم و شد من تو دفتر عکس شوهرمو با ...

همسرت باهاش درارتباط بودی ازقبل؟ یا کلا خصوصیات فرد ایده آلتو تجسم کردی؟

اینجاجاییه که آدمهای مختلفی ازهرقشروفرهنگ باعقایدمختلف هستن...درکنار کاربرهای خوب وباشعور متأسفانه ی عده هم هستن خیلی بددهن وبی ادبن جواب اینجور آدمارو نمیدم نه بخاطراینکه جوابی ندارم چون اینجور آدمهارو درحدی نمیبینم که وقتمو بذارم براشون و باهاشون بحث کنم،و کلا دلم نمیخواد  خواسته یاناخواسته چیزی بگم که دلشون بشکنه...  ترجیح میدم سکوت کنم و رد شم.            آرامشم ازهمه چی برام مهم تره..