2733
2734
عزیزم به من بگو از کجا شروع کنم

توضیحش مفصله من کامل تایپ میکنم هر موقع وقت داشتی بخون 😘😘😘😘

اگه میخوای ی قانون جذبی واقعی بشی باید صبحتو با اون شروع کنی . یعنی از فردا اول که بیدار میشی میگی خدایا شکرت و با نام خدا روزتو شروع کن و لبخند بزن و بگو امروز من شادو سرحالم و روزم فوق العادست برای خودت وقت بزار و ناشتا دولیوان آب ولرم بخور ‌. خونتون همیشه مرتب باشه نور خورشید تو روز حتما باید تو خونه باشه چون انرژی داره . کم کم شروع کن مواد غذایی مفیدو بیار تو زندگیت چون شادابت میکنه . از غیبت و دروغ و تهمت و قضاوت دور باش و برای همه دعا کن . قبل و بعد خوابت خودتو جایی تصور کن که دوست داری . هر روز چند دقیقه ای ریلکس کن . همه اینا تو دوسه روز جمع میشه . از روز چهارم که انرژی خوبی داری و ارتعاشت بالاست ، دوباره صبح که بیدار شدیو خودتو جایی که دوست داشتی تصور کردی ی دفتر بردار و تاریخ بزن و هر روز اول صبح ده مورد شکرگزاری کن و با حس عالی بنویس . همینکه بنویسی خدایا شکرت امروز زودتر بیدار شدم خدایا شکرت مانتو خریدم همه اینا انرژیایی خوبین که بهت برمیگرده . تو آینه به خودت نگاه کن و جملات تاکییدی بگو من موفقم من زیبا هستم من زندگی آرومی دارم ‌. تو این مدت مهربون باش کمک کن 😊😍 گل و گیاهم چندتا تو خونه باشه خوبه . همینطور ادامه بده و کتاب راز  و  بنویس تا اتفاق بیوفتدو بخون و کتابهای دیگه راجع قانون جذب . میتونی به بقیه هم یاد بدی ولی خیلی زود نه مثلا بزار یک ماهی بگذره و کسی که نا امیدت میکنرو ول کن . تا دوهفته با رعایت همه این موارد ، شما یک زندگی قانون جذبی داری . امکان داره تا ماه اول برای دور شدن انرژی بد ی لحظه حس کنی همه چی برعکس شد ولی نترس معتقد تر برو جلو بدون کارت درسته 😍😍💪

موفق باشی

من عاشق بشرم 😊💜
همسرت باهاش درارتباط بودی ازقبل؟ یا کلا خصوصیات فرد ایده آلتو تجسم کردی؟

اره در ارتباط بودیم دوست بودیم ولی امکان داشت به خاطر مطلقه بودنم  ازدواجی صورت نگیره 

اما من به خاطر عشقی که بهش داشتم این تصوراتو میکردم

راستی قبلش هم واسه دانشگاه رفتن با همین فکرا بهش رسیدم و رفتم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میدونی با یه میلیون شروع کنی و دو برابر کنی تا آخر سال چند میشه .در ضمن باید آدم بیکار باشه هر روز ب ...

میشه ۳۶۵ میلیون . شما قرار نیست بیوفتی تو بازار باید چیزایی که دوست داریو بنویسی

من عاشق بشرم 😊💜
2731

همه چی بستگی به باور خیلی عمیقت داره 

یعنی من چون خیلی باور داشتم که این قانون تجسم کردن بی برو برگرد جواب میده خیالم راحت بود

خرجی نداره 

فقط باید لحظاتی رو به تجسم کردن با باور عمیق که حتما میشه اختصاص بدی و بعد با خیال راحت منتظر بشینی که دریافت کنی

فقط کوچیکترین شکی نباید داشته باشی

باید بدونی صد در صد میشه 

خیلی جالبه 

انگار جادوییه

برا ریزش مو و رویش مجدد یکی بگه چیکار کنیم تو قانون جذب

تو شکرگزاری راجع موهات بنویس و سابلیمینال رشو مو گوش بده تو تل سرچ سابلیمینال چنلایی که میادو ببین

من عاشق بشرم 😊💜
اره در ارتباط بودیم دوست بودیم ولی امکان داشت به خاطر مطلقه بودنم  ازدواجی صورت نگیره ...

واسه دانشگاه چیکار کردی؟

اینقدر بدم میاد از اینایی که به زندگیه بقیه گیر میدن که نگووووو.همش میخوان بگن چون ما این کارو کردیم بقیه هم باید این کارو بکنن در غیر این صورت بی خانواده و بی فرهنگ و اینجور چیزان.گلم تو راه خودتو برو ما هم راه خودمونو میریم.😎😎😎
2740
برا ریزش مو و رویش مجدد یکی بگه چیکار کنیم تو قانون جذب

به ریزش موهات توجه نکن اصلا

فقط به رویش موهات فکر کن که داره در میاد

همین فکر ریز باعث بیشتر ریختن میشه

هروقت میری جلوی اینه بگو موهام پرتر شده و خدارو شکر دیگه نمیریزه

تمرکزتو بذار رو رویش نه ریزش

اصلا به ریزش موهات توجه نکن

واسه دانشگاه چیکار کردی؟

تصور میکردم روزنامه رو گرفتم اسمم توشه با رشته مورد علاقم 

و من خودمو تو کلاس با استاد و دانشجوها حس میکردم 

مثل یه فیلم واسه خودم میرفتم تو اون حس و حال

به ذوق کردنم موقع قبولی به انتخاب واحد کردنم

خلاصه همونم شد خدارو شکر🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

قبلا خیلی چیزا ب دست اوردم.البته چیزای کوچیک.یادمه قبلا جایی کار میکردم صبح زود میرفتم معمولا صبحانه نمیخوردم.یهو هوس شکلات صبحانه کردم.ولی نمیشد اونجارو ترک کنم برم بخرم.هیچ کسی ام ب اونجا رفت و امد نمیکرد.اصلا کسی اونجارو نمیشناخت.خلاصه از ساعت ۶صبح ی سره با خودم تکرار میکردم.یهو ساعت ده یکی زنگ زد درو باز کردم دیدم بابامه دستشم نون بربری و شکلات صبحانه.درحالیکه ک اصلا بابام اونجارو نمیشناخت.گفت یهو دلم هواتو کرد پرس و جو کردم بیام پیشت😍😍😍😍😍شاید ی چیز کوچیک و بی ارزش بود ولی برای من مثل ی معجزه بود

کاربری و تاپیک ها همش مال ی نفر نیست⁦🙏
تصور میکردم روزنامه رو گرفتم اسمم توشه با رشته مورد علاقم  و من خودمو تو کلاس با استاد و ...

من همیشه این کارو میکنم لحظه به لحظشو تصور میکنم.کاش بشه😊😊

اینقدر بدم میاد از اینایی که به زندگیه بقیه گیر میدن که نگووووو.همش میخوان بگن چون ما این کارو کردیم بقیه هم باید این کارو بکنن در غیر این صورت بی خانواده و بی فرهنگ و اینجور چیزان.گلم تو راه خودتو برو ما هم راه خودمونو میریم.😎😎😎
منم میخوام شروع کنم مثلا شوهر من اجازهي خیلی کار هارو به من نمیده اینم میشه یا نه

بهش فک نکن تو تجسمت فک کن همه کارایی ک دوس دهری انجام میدی وخدا رو از صمیم قلب شکر گذاری کن همش ب نکات مثبت شوهرت فکر کن وشکر گذهری کن