2737
2734
قبلا خیلی چیزا ب دست اوردم.البته چیزای کوچیک.یادمه قبلا جایی کار میکردم صبح زود میرفتم معمولا صبحانه ...

من کافیه دلم هوس کنه یه چیزی بخورم چشمامو میبندم و خوردنشو تصور میکنم تا شب به دستم میرسه حتما😁😁😉

اینقدر بدم میاد از اینایی که به زندگیه بقیه گیر میدن که نگووووو.همش میخوان بگن چون ما این کارو کردیم بقیه هم باید این کارو بکنن در غیر این صورت بی خانواده و بی فرهنگ و اینجور چیزان.گلم تو راه خودتو برو ما هم راه خودمونو میریم.😎😎😎
منم میخوام شروع کنم مثلا شوهر من اجازهي خیلی کار هارو به من نمیده اینم میشه یا نه

صد درصد جواب میده

فقط کافیه بشینی تصورش کنی

تو‌ توی تصورت ازش تشکر کن که انقد درکت میکنه و باهات راه میاد 

خودتو‌تو‌لحظه ای بذار که بهت میگه هر کاری دوست داری انجام بده و‌تو‌از خوشحالی قند توی دلت آب میشه

اینا خرجش فقط تصور کردنه

اخلاقشو میتونی عوض کنی به شرط اینکه کوچیکترین شکی نداشته باشی  و بگی خوب الان وقت خواسته هامه و شروع به تصوراتت و حس کردنات میشی بعد میگی خدایا شکرت درست شد و بعدش خیالت باید راحت باشه که دریافتش میکنی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من کافیه دلم هوس کنه یه چیزی بخورم چشمامو میبندم و خوردنشو تصور میکنم تا شب به دستم میرسه حتما😁😁😉

خوب همین نشونه خیلی خوبیه دیگهههه

تو یاد گرفتیش

فقط در مورد چیزای بیشترم میتونی انجام بدی 

من در مورد یه پول زیاد که تو ذهنم بود مدام فکر میکردم و بهش رسیدم

مثل  جادو میمونه

2728
یه سوال یعنی به غم  غصه فکر کنیم اتفاق ميوفته

بلههههههه برای همین میگن به چیزای بد توجه نکن و فکر که دیگه بدتر 

میگن از هرچی بدت میاد سرت میاد دقیقا از همین قانون پیروی میکنه

اتاقمو درست کردم با اینکه قبلا هزینش سخت بود برامون . گوشی خریدم . خیییلی برای سفر نوشتم چون عاشق سف ...

در آمدی داشتی و نوشتی، یا کلا برا امید گرفتن مینوشتی؟ 

🌹🌹پولدارترینم🌹🌹 یعنی میشم😀
2738
در آمدی داشتی و نوشتی، یا کلا برا امید گرفتن مینوشتی؟ 

نه من اصلا درآمد ندارم . پدرم باید برام تهیه میکرد که یکم درگیر خرید وسایل خونه بودن اما برای من همه چیز جور شد

من عاشق بشرم 😊💜
میشه ۳۶۵ میلیون . شما قرار نیست بیوفتی تو بازار باید چیزایی که دوست داریو بنویسی

یعنی نمیخری فقط مینویسی؟

آخه گفتی روز دوم دو برابر روز اول اون موقع آخر سال سر به فلک میزنه.

یعنی نمیخری فقط مینویسی؟ آخه گفتی روز دوم دو برابر روز اول اون موقع آخر سال سر به فلک میزنه.

بله شما تصور میکنی خریدی و اطمینان داری . اصلا شما روز آخر بگو خدایا شکرت با ۳۶۵ میلیون ماشین خریدم 😁خوبه

من عاشق بشرم 😊💜