2737
2734
یعنی بعد چند روز معجزه میکنه؟؟؟؟

چیزای کوچیک رو زود نشون میده مثلا من روز اول زدم ۱۰ تومن بابت خرید گوجه غروب دیدم مادرشوهرم گوجه خرید اورد یا یبار زدم ماهی دیدم شوهرم گفت ماهی خریده پالتو اینا خریرم یا حتی ی روز ۱ میلیون تو بازی مثلا دادم شوهرم غروبش قرعه کشی ۱ میلیونی رو برتده شدیم بخدا 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من نمیدونم چرا به اینجور چیزا اعتقاد ندارم اومدیم و نشد 

انقدر حس خوبو مثبت داره و زندگیت از این رو به اون رو میشه که معتقد میشی ! یسری توضیحات اضافه کردم فکر کنم صفحه دو هست . بخون 😊

من عاشق بشرم 😊💜
2728
واقعا جواب میده اما خدایش روز ۳۶۵ ام کلی خرت و پرت دور خودم جمع کردم کاش پایه اش ۱۰میلیون بود بعد رو ...

حالا بنویس 😂😍 انشالله خدا ثروت ماشین خیلی خیلی خوب و چیزای لاکچریم میده 😉😚

من عاشق بشرم 😊💜
2740

تصور تنها که کافی نیست باید در راستای این تصورات تلاش کرد

تقریبا هرروز از دخترم عکسای زیبا میگیرم با وسایل ساده دوست داشتین به پیجش سر بزنین.                            ala_21_5_99@
شوهر منم یه مدته افتاده تو همین خط منم بهش غر میزنم میگم این چ کاریع

شما هم همراهیش کنیدوگرنه بعد از یکسال که مدار ثروت و عشقش تغییر کرد شما خود به خود از زندگیش کنار گذاشته میشید یا حداقل بهش غر نزنید چون کاراش به شما آسیب نمیزنه

لایک نکن جون خودت ریپلای بهتره ماسکتم بزن کرونا خیلی خره
عزیزم اسمش هست بازیه فراوانی ی بهزی توی قانون جذب ی خانوم خارجی این بازی رو کشف کرد واقای شریفی پیشن ...

دقیقا درسته تجسم خیلی مهمه قشنگ باور کنید !

اسمشم خیلی میگن فراوانی ثروت پول 😍😂❤❤

من عاشق بشرم 😊💜
یعنی بعد چند روز معجزه میکنه؟؟؟؟

به اعتقاد خودت بستگی داره هرچقدر مثبت تر و شادتر باشی و به بقیه بیشتر معرفی کنی (یعنی دایره قانون جذبو گستزده تر کنی ) این بیشتر جواب میده ! 

من عاشق بشرم 😊💜
حالا بنویس 😂😍 انشالله خدا ثروت ماشین خیلی خیلی خوب و چیزای لاکچریم میده 😉😚

الحمدالله داره میده من جواب گرفتم خیلی خیلی سریعتر از اونچیزی که فکر میکنی فقط زیاد تمرین کردم 

لایک نکن جون خودت ریپلای بهتره ماسکتم بزن کرونا خیلی خره