2737
2739
عنوان

پوست و مو

| مشاهده متن کامل بحث + 311 بازدید | 45 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بایودرما ی ضد شوده داره که خوبه. منظورم اینه ی بار ک حموم میرین با ضد شوره بشورین دفعه بعدی با شامپو ...

ببخشید یعنی برم داروخونه بگم بایودرما میخوام ؟. مثلا شامپو معمولی فیروز خوبه بزنم ؟. اگه میشه یه شامپو ضد شوره هم برای موهای معمولی بگید بهم . ممنونتون میشم . مرسی 

موخوره که دوباره برمیگرده چون مواد مغذی به مو نمیرسه تنها راهش کوتاه کردن مو هست  برای شوره سر ...

دوبار موخوره زدم که هر دوبار هم کوتاه کردم . برای شوره هم که گفتین سرکه سیب خیلی غلیظه . اگه آب قاطیش کنم اشکال نداره؟ . بعد اینکه چند دقیقه بزارم رو سرم باشه ؟ .  

2728

دوستان امکان داره پوست سرم پوسته پوسته شده باشه و شوره نباشه ؟ . من اصلا متوجه نمیشم پوست سرم هست یا شوره . بعد عمم که داشت سرمو نگاه میکرد میگفت سرت جوش زده.  من فکر میکنم پوست سرم هست اخه خیلی هم میخاره . من این همه ضد شوره زدم اثر نداشت . احتمال میدم پوست سرم باشه . 

سر مو که زدم برای موخوره دوباره موخوره گرفتم که مجبور شدم دوباره موهامو کوتاه کنم . البته زیاد بلند ...

اره برو بگو ماسک مو برا موخوره میخوام خودش میگ چیا داره

هم برا داخل حمام هم بیرون ببین کدوم بهتر بعد بگیر

سرم مو کریستال و سریتا من میزنم خوبه

ببخشید برای ترم شدن موهام که گفتین اوکادو بزنم . یعنی چی بزنم لوسیون و شامپو . چی بزنم دقیقا؟

اواکادو خودش وله کن بعد با روغن زیتون قاطی کن بزن ب موهات بعد نیم ساعت بشور

2740
اهان . دستت درد نکنه . بعد من دارم قرص هر ویت هم میخورم و روغن آرگان هم میزنم . من موهام خیلی بلند ب ...

منم کوتاه کردم مشکل شمارو داشتم

ولی ارایشگاه گف از ته نزن فایده نداره گف چ ماشین کنی موهاتو چ تیغ بزنی فایده نداره تیغ ک بدترشم میکن

دوستان امکان داره پوست سرم پوسته پوسته شده باشه و شوره نباشه ؟ . من اصلا متوجه نمیشم پوست سرم هست یا ...

من شامپو ضد شوره ک میزنم پوست سرمم پوسته پوسته میشه بعد درست میشه

اگ میخاره و جوش میزن ب داروخانه بگو ببین جی برات معرفی میکن

ولی داروخانه بمن گف اگ شوره داری یاهرمشکل دیگ ای اول باید چربی موهات رفع شه بعد شوره و...

براهمین اوا شامپو آیروکس برا چربی موبهم داد ماه بعدش ضد شورشو داد خوبم بود