2737
2739
عنوان

پوست و مو

311 بازدید | 45 پست

سلام دوستان . من یه سوال دارم ازتون . هر کسی که تجربه کرده و الان خوب شده لطفا بیاد بگه . تا منم خوب بشم . من موهام رشد نداره . شوره هم دارم یه کمی ، شامپو و اینا زدم رفع شده ولی نه خیلیش یه کمی دیگه شوره دارم  . موخوره هم قبلا داشتم و دوبار موخوره زدم و هی کوتاه کردم .‌پوست سرم میخاره و وقتی به موهام دست میزنم درد میگیره و موهام ندم نیست زبر و از هست . و کلا موهام نابود شده دیگه نمیدونم چیکار کنم . ممنون میشم راهنماییم کنید . 

تعداد رای : 8
نظرسنجی
۲۰
5
62%
۲۰
3
37%

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من براموخوره موهامو کوتاه کردم و بعدش سرم مو میزنم ب موهام اصلا دیگ موخوره نمیگیره

برا شوره هم ی ذره نمک بریز تو شامپوت و شامپو آروکس ضد شوره خیییلی خوبه میگن سرکه سیبم خوبه بعد ابکشی بزنی ب موهات دوباره ابکشی کنی

برا رشد موها ک خودم نتیجشونو دیدم یکی اب برنج بود ک خیلی عالی بود برنج و بدون نمک میجوشونم بعد ابشو برمیدارم اسپری میکنم ب موهام قبل حموم تا ۲ساعت

یکی دیگش تخم مرغ و با دو قاشق روغن زیتون مخلوط میکنم تا نیم ساعت میزنم ب موهام

یکی دیگم الورا عالیه برا شوره سرم خوبه

یکی دیگم زرده تخم مرغ و ماست و عسل و الورا مخلوط میکنم میزنم ب موهام

یکی دیگ روغن کرچک و عسل وتخم مرغ

روغن نارگیلم خوبه

ی ماسکیم هس یادم نیس درست از نت میتونی بگیری معجزه مو با سیاه دانه

سیاه دانه بود روغن کرچک الورا و روغن کپسود ویتامین ای بقیش یادم نیس بزن نت میاد برات

اگ موهات خشک و وز موز با روغن نارگیل وعسل و روغن زیتون مخلوط کن بزن ب موهات

برا نرم شدن موهات آواکادو خوبه

سدر و الورا و هر روغن ک باعث رشد مو میشه کرچک زیتون نارگیل بادام مخلوط کن قبل حموم بزن ب موهات

برا داخل حمام ی لیمو با عسل و روغن نارگیل و نرم کننده مخلوط کن بزن ب موهات بعدم بشور

بعدم اگ موهات وز حتما از اسپری های ک مورو نرم میکنن استفاده کن از ماسک داخل حمام برا مو ک بجانرم کننده استفاده میشه مخصوصا مارک الورا و خاویار

موخوره ک چیدی سرم مو بزن

میگن ک با گلاب موهاتون شونه کنید استفاده نکردم

اگ چیزی یادم اومد میگم باز

2728

اهان . دستت درد نکنه . بعد من دارم قرص هر ویت هم میخورم و روغن آرگان هم میزنم . من موهام خیلی بلند بود برای موخوره پسرانه زدم . بعد به من گفتن که موهاتون از ته بزن خوب میشی . حالا نمیدونم چیکار کنم من خیلی چیزای گیاهی زدم امیدوارم این اثر داشته باشه . ممنون بازم . تشکر 

شامپو رو ی دفعه معمولی بزن ی دفعه ضد شوره اگ موخوره داری راهش کوتاهیه پنج سانت بزن

مثلا چطوری میشه بیشتر توضیح بدین . من همه نوع شامپو زدم و نتیجه نگرفتم . موخوره هم کوتاه کردم موهامو. دکترهه گفت اگه خوب نشدی بیا تا چهار تا آمپول از دستت خون بگیرم بزنم به چهار نقطه سرت . حالا نمیدونم چیکار کنم . میخوام خودم درمان کنم . 

من براموخوره موهامو کوتاه کردم و بعدش سرم مو میزنم ب موهام اصلا دیگ موخوره نمیگیره برا شوره هم ی ذر ...

اه راستی یادم رفت بگم که سرم مو کریستال میزنم . دیگه اسپری نرم کننده مو که برای بچه ها هست میزنم . روغن هم خریدم خیلی . ولی نمیدونم واقعا تاثیر داره یا نه . مشکل اصلی من رشد موهام هست که خیلی خیلی کند رشد میکنه ولی یکی از اقواممون خیلی خوب رشد میکنه امروز میزنه فردا رشد میکنه . میخوام کلا موهام از همه لحاظ عالی بشه . قرص آهن و فولیک و مولتی هم می خورم.    

2740
من براموخوره موهامو کوتاه کردم و بعدش سرم مو میزنم ب موهام اصلا دیگ موخوره نمیگیره برا شوره هم ی ذر ...

ببخشید برای ترم شدن موهام که گفتین اوکادو بزنم . یعنی چی بزنم لوسیون و شامپو . چی بزنم دقیقا؟

سر مو که زدم برای موخوره دوباره موخوره گرفتم که مجبور شدم دوباره موهامو کوتاه کنم . البته زیاد بلند نشده بود . راستی برای ماسک مو که گفتین برم داروخونه بگم ماسک مو اوکادو میخوام؟ . اینا اثر داره بنظرتون؟ 

ببخشید برای ترم شدن موهام که گفتین اوکادو بزنم . یعنی چی بزنم لوسیون و شامپو . چی بزنم دقیقا؟

یه پیح هست تواینستا به اسم گیسوکمندامخصوص موبروداخل  پیجش براهمه مشکلات موهات گفته

ومارا به سخت جانی خوداین گونه امید نبود‌...
مثلا چطوری میشه بیشتر توضیح بدین . من همه نوع شامپو زدم و نتیجه نگرفتم . موخوره هم کوتاه کردم موهامو ...

بایودرما ی ضد شوده داره که خوبه. منظورم اینه ی بار ک حموم میرین با ضد شوره بشورین دفعه بعدی با شامپوی معمولی. موهاتونو میتونین روغن کدلی بزنین فقط ساقه ها

به فنا رفته در این زندگی"لی سنگ مانگ"