2733
2739
عنوان

پوست و مو

| مشاهده متن کامل بحث + 311 بازدید | 45 پست

دوست عزیزی که اسمشونو agirl گفتن که برم توی این پیج . والا من رفتم و گشتم توی این پیج . و هر چی گفته بود خیلی مفید بود ولی همش باید بری روغن و اینا بخری و شامپو و اینا اخه قیمت ها هم بالا هست .‌نمیدونم چیکار کنم بخدا .  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

روغن رو به کف سرت می زنی ؟ برای رشد باید به ریشه ها بزنی

اره به کف سرم میزنم به ساقه میزنم . کلا همه جا میزنم ولی یه دوبار بعداز حموم که تازگی شروع کردم روغن کرچک فقط به کف سرم میزنم . (روغن کرچک رو تازه شروع کردم به زدن) 

2731
اره برو بگو ماسک مو برا موخوره میخوام خودش میگ چیا داره هم برا داخل حمام هم بیرون ببین کدوم بهتر بع ...

من سرم مو کریستال بعداز اولین موخوره که داشتم بعد رفتم کوتاه کردم رفتم خریدمش و الان یه سالی هست دارمش ولی دوباره برای بار دوم موخوره گرفتم و بعد دوباره رفتم کوتاه کردم  . اگه تاثیر داشت نمی ذاشت موخوره بگیرم . چمدونم والا . همه راهی رو رفتم . دیگه چیزی به ذهنم نمیرسه بخدا .

2738
اواکادو خودش وله کن بعد با روغن زیتون قاطی کن بزن ب موهات بعد نیم ساعت بشور

اوکادو از کجا بخرم ؟. میگن دیگه وارد نمیکنن.‌اینطوری شنیدم . چون شوهر دختر عمم توی میدون شیراز کار میکنه بهش گفتم که میوه های خارجی بیار برامون ، گفت که دیگه وارد نمیکنن. 

بذار موهات بلند شن بعد اگ موخوره گرف برو ارایشگاه دستگاه موخوره گیری دارن برات انجام میدن بدون یذره کوتاهی و کم پشتی فقط خیلی طول می‌کشه چون یذره یذره مورو میذارن داخل دستگاه

بذار موهات بلند شن بعد اگ موخوره گرف برو ارایشگاه دستگاه موخوره گیری دارن برات انجام میدن بدون یذره ...

من میدارم بلند بشه ولی خودش بلند نمیشه . من الان دیگه نمیدونم موخوره دارم یا نه . دارم دنبال یه آرایشگاه خوب میگردم که برم اگه بهم گفت موخوره داری . بهش میگم که برام بگیره . بازم ممنون از اطلاعاتتون.❤😊