2737
2739
عنوان

مادرشوهر خر نفهم

| مشاهده متن کامل بحث + 5742 بازدید | 169 پست

عزیزم مقصر شوهرت هست بچه که نیست. اون باید مراقب شما باشه. الان حالت خوب نیست ببردت دکتر. خونه زندگی هم مرتب کته من بارداری دوم وحشتناک مشکل داشتم کسی نگفتم بیاد همه کارها همسرم انجام می‌داد. چه کار مادرشوهر داری ولش کن اصلا نباشه بهتر.. بگو شوهرت بهت رسیدگی کنه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چی بگم والا... ولی من جات بودم خودم و بچمو بیشتراز اینا دوس میداشتم... الهی به حق فاطمه زهرا بچت سا ...

ممنونم عزیزم خیلی ممنون

یه جا نوشته بود                وقتی یکی داره  با تمام وجود نصحیتت میکنه            مخاطبش تو اون لحظه تو نیستی                             خودش در گذشته شه!
استارتر عزیزم از لحنت و نون پختن فهمیدم عربی   ؛؛ اتولی انتی هم لاتسوین عینچ عله البیبی

یا عینی عل بیبی ابوکت الی اهما ماعدهم فهم حته ابنها مایتصل علیهه 

یه جا نوشته بود                وقتی یکی داره  با تمام وجود نصحیتت میکنه            مخاطبش تو اون لحظه تو نیستی                             خودش در گذشته شه!
2731
اعصاب نداری ها😂

اخه تو روستاهای کوچیک و کم امکاناتم نونوایی هست و دیگه نون نمیپزن خانواده شوهراسی فکرکنم غارنشینن که بخاد نون بپزه 

خسته و عصبی و درمونده شدم کاش خداوند منو فرزندم ازین جهنم نجات میداد
من ازش هیچ انتظاری ندارم فقط بیاد خونه پیش شوهروبچش براشون زهرمار درست کنه من خبرمرگم برم دکتر ببینم ...

عزیزم کاش کامل اولش میگفتی با هم زندگی میکنین و شرایطط چطوریه

تا اینهمه قضاوت نادرست نمیشدی

امیدت بخدا

شما وظیفه ای در برابر پدرشوهرت نداری تا وقتی حالت اینطوره

یخورده پیاز داغش بیشتر کن!و به شوهرت بگو و برو دکتر

گشنه بمونن مادرشوهرت مجبوره بیاد

خدایا بامید تو    💚🏋🏻‍♀️🤸🏻‍♀️🧘🏻‍♀️ورزش در رمضا        
استارتر عزیزم از لحنت و نون پختن فهمیدم عربی   ؛؛ اتولی انتی هم لاتسوین عینچ عله البیبی

از کجا فهمیدییییی زرررررنگ😂

توزندگی یه چیزایی روآسونمیشهفهمید،ولیسخت میشهفهموند....
2738
اخه دلم بحال شوهرم میسوزه حالا اگه مامانش بود لاقل غذا بهش میداد نمیشه ک همش از ییرونه بخوره اینم تو ...

دلت به حال خودت بسوزه گلم

خدایا بامید تو    💚🏋🏻‍♀️🤸🏻‍♀️🧘🏻‍♀️ورزش در رمضا        
اهل کجا هستید 

اهواز

عزیزم کاش کامل اولش میگفتی با هم زندگی میکنین و شرایطط چطوریه تا اینهمه قضاوت نادرست نمیشدی امیدت ...

اره باید برم خسته شدم دیگه بخدا

یه هفتس خونه پدرشه اخه چقد میخاد بمونه همه نه ماهو اونجا باشه بخدا من سابقه سقط داشتم میترسم همش شوه ...

ببین مادر شوهرت بی حوصله است 

بعد اینکه مطمین یاش اگر حال داشت کمکت میکرد 

همونطوز که اگر میگفتی مادر شوهرت بیمار همه فورا میگفتند در کمک بهش شتاب کن 

در واقع مستحبهههه که تو و مادز شوهرت هر دو به هم کمک کنید ولی واجب نیست

واجب به عهده ی شوهرته اونه که باید مراعاتت کنه .

2706