2737
2734
عنوان

مادرشوهر خر نفهم

| مشاهده متن کامل بحث + 5753 بازدید | 169 پست
مادرشوهرت هیچ وظیفه ای نداره که ازش توقع داری، چطور از مامانت توقع نداری پس؟مگه مادرشوهرت نوکرته؟ اگ ...

عزیزم ایشون دتره اشپزی برا پدرشوهرش میکنه وظیفه ایشونم نیس

کاربر قدیمی ام 
عزیزم ایشون دتره اشپزی برا پدرشوهرش میکنه وظیفه ایشونم نیس

بله درسته، من تازه متوجه شدم و پست های بعدی رو خوندم، کاش استارتر تو پست اول شرایط رو کامل توضیح میدادن تا این همه کاربر دچار سوتفاهم نشن

اگر جواب بی ادبی و گستاخی یه عده رو نمیدم، برای حفظ شأن خودمه، وگرنه ضایع کردن آدمای بی شخصیت واسه من کاری نداره، و اینکه دوس ندارم کاربریم بخاطر یه آدم بی ارزش به فنا بره😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مادرشوهرت هیچ وظیفه ای نداره که ازش توقع داری، چطور از مامانت توقع نداری پس؟مگه مادرشوهرت نوکرته؟ اگ ...

این خانمم وظیفه نگهداری از پدرشوهروبراددشوهرش نداره دراینده هم وقتی تو جاافتاد مادرشوهرها عروس ها وظیفه نگهداری ازین عنترها ندارن 

خسته و عصبی و درمونده شدم کاش خداوند منو فرزندم ازین جهنم نجات میداد
2728
این خانمم وظیفه نگهداری از پدرشوهروبراددشوهرش نداره دراینده هم وقتی تو جاافتاد مادرشوهرها عروس ها وظ ...

عزیزم بالاتر هم گفتم، من فقط پست اول استارترو دیدم و بعدا فهمیدم کارای خونه مادرشوهر افتاده گردن این خانوم، حرف شمام درسته کاملا 

اگر جواب بی ادبی و گستاخی یه عده رو نمیدم، برای حفظ شأن خودمه، وگرنه ضایع کردن آدمای بی شخصیت واسه من کاری نداره، و اینکه دوس ندارم کاربریم بخاطر یه آدم بی ارزش به فنا بره😊