2737
2739
ببخشید چطوری ازدواج کردین؟مگه علاقه ای بهم نداشتین

نه😔ازدواجمون سنتی بود خب منم دوسش داشتم

اما اون از همون اول فهمونده بود میونه ای با دوست داشتن و محبت نداره حتی دوست داشتن منو هم تحقیر می‌کرد بهم میگف از روی بچگیته

لطفا کتاب‌ِ خوبِ‌ غیرِ زرد معرفی‌ کنید#عاشق_کتاب علاقمند ب رمان‌های روانشناسی طور هستم کتاب‌هایی ک آشنا هستم کوری_دختری از جنس خاک_کیمیاگر_جز از کل_کتاب دزد_بلندی های بادگیر_دختریکه ماه را نوشید_ما تمامش میکنیم_خطاب به عشق
بعضی ها واقعا شخصیت شون انگار اینطوریه حالا ممکن ادامای خوبی هم باشن ولی بروز نمیدن.البته قابل تغییر ...

تاپیک اخرم لایک کنید🙏

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعضی ها واقعا شخصیت شون انگار اینطوریه حالا ممکن ادامای خوبی هم باشن ولی بروز نمیدن.البته قابل تغییر ...

بله آدم خودشو پیر میکنه اما اونا عوض نمیشن

لطفا کتاب‌ِ خوبِ‌ غیرِ زرد معرفی‌ کنید#عاشق_کتاب علاقمند ب رمان‌های روانشناسی طور هستم کتاب‌هایی ک آشنا هستم کوری_دختری از جنس خاک_کیمیاگر_جز از کل_کتاب دزد_بلندی های بادگیر_دختریکه ماه را نوشید_ما تمامش میکنیم_خطاب به عشق
2728
بله آدم خودشو پیر میکنه اما اونا عوض نمیشن

خب پیر نکنین خودتونو.هر کس یه خوبی هایی داره یه بدی هایی.کنار بیاین.اینجوری ارامش تون بیشتره

السلام علیک یا اباعبدالله الحسین علیه السلام
نه😔ازدواجمون سنتی بود خب منم دوسش داشتم اما اون از همون اول فهمونده بود میونه ای با دوست داشتن و م ...

اخی الهیی بالاخره اونایی ک سنتی ازدواج میکننم یه علاقه ای بینشون ب وجود میاد فک کنم همسرتون یا ازاجبار ازدواج کرده یا برای از سرباز کردن

2738
من و همسرم هر دو علاقمون رو در طول روز بارها ابراز میکنیم . به نظرم همونطور که مرد واسه خونه خرید می ...

یکطرفه بودن احساسات تحمیل عذاب به طرف دیگست این جمله رو باید با طلا نوشت

دقیقا شرح زندگی منه 

سلام بعد از مدتتی ادم خسته میشه دوست داشتن معلومه اما ادم خسته میشه .همش محبت کلامی انجام بده

بب احترامی وکم توجهی علتش چیه با این ک قبلا کاملا برعکس بود

عزیز یک بار تو یکی همین روزا یدونه گل بگیر وبایک جمله عاشقانه تقدیمش کن ببخشید عزیزم بامحبت وناز به ...

خیلی اینکارو کردم😔همیشه وقتی بخام با ناز و محبت نزدیکش بشم سریع میخاد در بره 

اصلا آدمی نیس ک لیاقت محبت داشته باشه

برای اینکه این رفتارها نباشه از جانب مرد باید چ کار کرد ؟

من نه قاضی هستم و نه داور

اگر منظور شما بحث شیرین ازدواج هست ....

میدونم که همیشه در یک ازدواج موفق یکرنگی و صداقت حرف اول رو میزنه 

و روراستی و شفافیت دو طرف شرط این کار هست

اخی الهیی بالاخره اونایی ک سنتی ازدواج میکننم یه علاقه ای بینشون ب وجود میاد فک کنم همسرتون یا ازاجب ...

بله تو رودرواسی مونده ازدواج کرده

قضیش مفصله

خیلی اینکارو کردم😔همیشه وقتی بخام با ناز و محبت نزدیکش بشم سریع میخاد در بره  اصلا آدمی نیس ک ...

عزیز این رفتار ازکی شروع شده مطمین باش یه علتی داره دنبال علت باش مطمینا ان شاالله حل میشه

2706