2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بی حوصلگی،مشکلات زیاد،خستگی جسمی و فکری،سرد شدن،و شاید دیگه تو مودش نباشه ما معمولا واسه ی تایمی ی کاریو انجوم میدیم ولی بعدش دیگه علاقه ای ب اون کار یا حرفای تکراری نداریم و در موردش بی انگیزه میشیم،و در نهایت نبودو علاقه و تحمل کردن(ک ینی رسیده ب درحه ی تحمل و حسی ب زندگیه مشترکش نداره حالا این میتونه دلیلش پارتنرش باشه یا کلا مشکل از خودش باشه)

اخه ااویل نبود  عید ی دعوایی کردیم از اون موقع تغییرکرده

کینه به دل گرفته حتما 

عقلم بدزد لختی چند اختیار دانش                                 هوشم ببر زمانی، تا کی غم زمانه                                                 
2731
عزیزم شما محبت کلامی داشتی نسبت به شوهرت

بله داشتم اما اون مسخره میکرد

مثلا الان یکساله ازدواج کردیم یکبار عاشقانه حرف نزدیم

لطفا کتاب‌ِ خوبِ‌ غیرِ زرد معرفی‌ کنید#عاشق_کتاب علاقمند ب رمان‌های روانشناسی طور هستم کتاب‌هایی ک آشنا هستم کوری_دختری از جنس خاک_کیمیاگر_جز از کل_کتاب دزد_بلندی های بادگیر_دختریکه ماه را نوشید_ما تمامش میکنیم_خطاب به عشق
من خودم مردم...زن اگه ب مرد نچسبه،مرد خودش میاد طرف زن..والسلام

جووووک گفت😂 اینطوری هر دو سرد میشن وطرف هم نمیرن

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )
2738
جووووک گفت😂 اینطوری هر دو سرد میشن وطرف هم نمیرن

نه اتفاقا من با حرف ایشون موافقم مردا اخلاقشون

اینطوریه

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂
نه.عادی باشه..ب کارای خودش برسه.زنونگیش بکنه.وظایف خودش انحام بده..نه ببریش تو عرش نه بیاریش تو فرش. ...

اگ ب عرش برده باشی ی زمانی رفتار متقابل ی مرد چیه ؟

ویا اگ ی زمانی ب فرش برده باشی رفتارمتقابلش چیه ؟

چی دوست داری بشنوی؟ اینکه مردها ... بی عاطفه هستن؟ تنوع طلب هستن؟ بد اخلاق هستن؟ ..... همیشه د ...

دلت خیلی پره انگار🤔

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂
نه اتفاقا من با حرف ایشون موافقم مردا اخلاقشون اینطوریه

نه اگه اون نیاد طرفم منم نمیرم میگم چ کاریه سرش همش تو گوشیشه یا برم بگه نیا دفعه دوم اصلا نمیرم واینطوری حسمون یخ هس

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )
2706