2737
2734
یه چیزی شوهرتو اذیت میکنه باعصبانیت شام توی سطل خالی کرد؟

سر هیچ و پوچ حرفمون شد من اومدم اتاق اونم تو آشپزخونه غذا رو ریخت سطل

شوهر من واقعا مریضه نیاز ب دکتر داره حتی همه خانوادشون هم میگن باید قرص اعصاب بخوره اما دکتر نمیره و داره با کاراش منم مریض میکنه

لطفا کتاب‌ِ خوبِ‌ غیرِ زرد معرفی‌ کنید#عاشق_کتاب علاقمند ب رمان‌های روانشناسی طور هستم کتاب‌هایی ک آشنا هستم کوری_دختری از جنس خاک_کیمیاگر_جز از کل_کتاب دزد_بلندی های بادگیر_دختریکه ماه را نوشید_ما تمامش میکنیم_خطاب به عشق
هستن دیگه شاخ و دمی که نداره  چرا بهتون برمیخورع ذاتتونو تو سرتون میزنن

بله درسته حق با شماست عده ای هستند

من نه ناراحت شدم و نه بهم برخورد

حرف رک و روراستی رو دوست دارم 

ولی گله مردها رو نمیشه با یک چوب روند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

احساس میکنم داره بهونه میگیره!!!!!!دلش پره زندگیش اونی نشده که دلش میخواسته!!!!!یه جوری باید جذبش کن ...

باشه عزیزم هرچند اونقد تو این سال از زندگی ناامیدم کرده که دیگه برام مهم نیستش

اخلاقش بسیار عیب جو و نیمه خالی لیوان رو دیدن

دچار تنش و وسواس

آدم گریز

مثلا نمیتونه با آدما اونطور ک باید ارتباط داشته باشه و اینا همشون تبدیل ب عقده میشن و سر من بیچاره خالی میکنه 

لطفا کتاب‌ِ خوبِ‌ غیرِ زرد معرفی‌ کنید#عاشق_کتاب علاقمند ب رمان‌های روانشناسی طور هستم کتاب‌هایی ک آشنا هستم کوری_دختری از جنس خاک_کیمیاگر_جز از کل_کتاب دزد_بلندی های بادگیر_دختریکه ماه را نوشید_ما تمامش میکنیم_خطاب به عشق
سر هیچ و پوچ حرفمون شد من اومدم اتاق اونم تو آشپزخونه غذا رو ریخت سطل شوهر من واقعا مریضه نیاز ب دک ...

عزیزباهرترفندی هست شوهرتونو  ببر مشاوره روانشناس مطمینباش درست میشه

شاید بنده خدا خودشم داره اذیت  میشه که همچین رفتاری میکنه

2731
به نظر من بهترین کار اینه حتی چس مثقالم بهشون بها ندین و هرکاری کردن شمام تلافی کنینو رفتارخودشونو ا ...

الان دقیقا همینکارو میکنم چون چاره همینه وگرنه یه شبه موهام سفید میشه از کاراش 

عزیزباهرترفندی هست شوهرتونو  ببر مشاوره روانشناس مطمینباش درست میشه شاید بنده خدا خودشم داره ا ...

دقیقا دکترلازمه اما هیچوقت دکتر نمیره

حتی روده هاش تحریک پذیره واسه اونم نمیره دکتر چ رسد مشاوره! 

خب عزیزم شوهرت مشکلی نداره فکر و ذاتش همینه ، نمیتونه . 

وقتی نتونه اما من بخام اونوقته ک زندگیمون تباه میره 

2740
من میگم زن و مرد واسه ی زندگیشون باید از هیچی کم نذارن. واسه ی یه زندگی دو راه وجود داره یا میخوان ب ...

ببین بعضیا صرفا ازدواج میکنن ک ازدواج کرده باشن بدون اینکه بدونن یه ازدواج چی لازم داره . و دوم اینکه دختر باید توجه کنه اصلا اقا جهت فکریش مناسب ازدواج هست یانه . وقتی ک ادمی نمیتونه محبت کنه بعد ازدواج بیای ب زور بگی باید اینطوری کنی اونطوری کنی ، نمیشه ک ، مگه ادم چقد تاب و تحمل داره

باشه عزیزم هرچند اونقد تو این سال از زندگی ناامیدم کرده که دیگه برام مهم نیستش اخلاقش بسیار عیب جو ...

ببین یه مدت بحث نکن باهاش!گیرنده به کاراش هی ازش تعریف کن محبت کن !این انگار از هیچ طرفی محبت وتوجه ندیده سیرابش کن هرچند خیلی سخته باید صبوری کنی دربرابر عکس العملای بدش تحمل به خرج بدی کم کم درست میشه جذب خودت کن مردا بنده محبت وتعریفن میشه عین موم تو دستت

ببین یه مدت بحث نکن باهاش!گیرنده به کاراش هی ازش تعریف کن محبت کن !این انگار از هیچ طرفی محبت وتوجه ...

میگم از اولین روز هر چقد محبت کردم تعریف کردم ازش اصلا براش مهم نبود هیچ تازه مسخرمم میکرد

منم یه تازه عروس بودم دلم میشکست خب 

اون حتی تو حرف زدنای معمولیشم با شوخی حرفای نیشدار بهم میزنه 

دیگه هیچ انتظاری ازش ندارم چون قبول دارم بیماره مهم خودمم ک نشم یکی مث اون

به نظر من بیشتر این اتفاقات توی ازدواج های سنتی میفته

وقتی دختر و پسر صرفا فقط برای اینکه مجرد نمونن ازدواج میکنن هیچ عشقی بینشون پیدا نمیشه و بعد از مدتی احساس سر خوردگی پشیمونی میکنن 

یه زن و مرد عاشق نیازی نیست جلوش با سیاست رفتار کنی که برات عاشقی کنه عشق توی وجودش میشنه

تبدیل به یه خصوصیت اخلاقی میشه

من یه تازه عروس 21 ساله وقتی نتونم ب شوهرم محبت کنم پس ب کی بکنم؟  از شخصیت سرد و مغرورش عوقم ...

خب حتما پیگیر باش ولی غصه نخور.با غصه خوردن کاری حل نمیشه.از مشاور یا بزرگترا کمک بگیر.ان شاءالله مشگلت حل بشه

السلام علیک یا اباعبدالله الحسین علیه السلام
خب حتما پیگیر باش ولی غصه نخور.با غصه خوردن کاری حل نمیشه.از مشاور یا بزرگترا کمک بگیر.ان شاءالله مش ...

رفته رفته عادت میکنم

2706