2733
2739

آقایون تاپیک اخرم لایک بشه😂😂😆😆

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اومدم پستارو بخونم سوال منم هس

لطفا کتاب‌ِ خوبِ‌ غیرِ زرد معرفی‌ کنید#عاشق_کتاب علاقمند ب رمان‌های روانشناسی طور هستم کتاب‌هایی ک آشنا هستم کوری_دختری از جنس خاک_کیمیاگر_جز از کل_کتاب دزد_بلندی های بادگیر_دختریکه ماه را نوشید_ما تمامش میکنیم_خطاب به عشق
2728

سلام دلایل زیادی داره.

اول اینکه احترام ،احترام میاره(احترام متقابل)

دوم اینکه توی روی هم نمونین ،هر حرفی رو به همدیگه نزنین که دیگه مثل قبل به همدیگه احترام نزارین

بعضی رفتارا هست که به مرور زمان آدما رو نسبت به هم بی تفاوت میکنه...  نادیده گرفتن اینکه چه چیز یاچه کاری واسه طرفت اهمیت داره توی دید اون خیلی مهمه

2738
شوهرم من که محبت کلامی نسبت به من داره

شوهر من از اولش نداشت و همین نداشتن باعث خیلی بدبختیه شده تو زندگیمون

لطفا کتاب‌ِ خوبِ‌ غیرِ زرد معرفی‌ کنید#عاشق_کتاب علاقمند ب رمان‌های روانشناسی طور هستم کتاب‌هایی ک آشنا هستم کوری_دختری از جنس خاک_کیمیاگر_جز از کل_کتاب دزد_بلندی های بادگیر_دختریکه ماه را نوشید_ما تمامش میکنیم_خطاب به عشق

بعضی مردا ذاتن سردن یا بلد نیستن محبت کلامی کنن یا مغرورن و....

عقلم بدزد لختی چند اختیار دانش                                 هوشم ببر زمانی، تا کی غم زمانه                                                 
سلام دلایل زیادی داره. اول اینکه احترام ،احترام میاره(احترام متقابل) دوم اینکه توی روی هم نمونین ، ...

نمردیم آقایون سایتم دیدیم 🤣🤣🤣🤣

شوخی کردم عزیزم🙏❤😘

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂
من خودم مردم...زن اگه ب مرد نچسبه،مرد خودش میاد طرف زن..والسلام

با این حساب شوهر من مرد نیس

بعضی مردا ذاتن سردن یا بلد نیستن محبت کلامی کنن یا مغرورن و....

شوهرم همشو داره 

2706