2737
2739
نه.عادی باشه..ب کارای خودش برسه.زنونگیش بکنه.وظایف خودش انحام بده..نه ببریش تو عرش نه بیاریش تو فرش. ...

دقیقا...اشتباه خانما اینه وابسته و به اصطلاح آویزون شوهر میشن. برای خودشون هویت و شخصیت مستقل ندارن ..وجودشون با وجود شوهراشون تعریف شده س

عقلم بدزد لختی چند اختیار دانش                                 هوشم ببر زمانی، تا کی غم زمانه                                                 
نه اتفاقا من با حرف ایشون موافقم مردا اخلاقشون اینطوریه

شوهر من اگ من طرفش نرم هزار تا صفت میبنده ب ریشم

مغرور خودپسند افاده ای و.... 

در حالیکه خودش هیچوقت سمتم نمیاد

لطفا کتاب‌ِ خوبِ‌ غیرِ زرد معرفی‌ کنید#عاشق_کتاب علاقمند ب رمان‌های روانشناسی طور هستم کتاب‌هایی ک آشنا هستم کوری_دختری از جنس خاک_کیمیاگر_جز از کل_کتاب دزد_بلندی های بادگیر_دختریکه ماه را نوشید_ما تمامش میکنیم_خطاب به عشق

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالا خوب گفتم یانه؟؟؟ باب میلتون حرف زدم؟؟

عالی بود👍👏👏👏

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂
2728
تاحالا سوال کردی ازش که چرا حرف های عاشقانه نمیزنه

آره اما هیچوقت جواب درست حسابی نداده

در نظرش اونا قرطی بازیه

لطفا کتاب‌ِ خوبِ‌ غیرِ زرد معرفی‌ کنید#عاشق_کتاب علاقمند ب رمان‌های روانشناسی طور هستم کتاب‌هایی ک آشنا هستم کوری_دختری از جنس خاک_کیمیاگر_جز از کل_کتاب دزد_بلندی های بادگیر_دختریکه ماه را نوشید_ما تمامش میکنیم_خطاب به عشق
نه اگه اون نیاد طرفم منم نمیرم میگم چ کاریه سرش همش تو گوشیشه یا برم بگه نیا دفعه دوم اصلا نمیرم وای ...

دقیقا

اگ ب عرش برده باشی ی زمانی رفتار متقابل ی مرد چیه ؟ ویا اگ ی زمانی ب فرش برده باشی رفتارمتقابلش ...

ببین خیلی جالبه تا خدا نخواد نمیتونی کسی رو بالا ببری ولی اگه کسی رو انقدر بالا ببری  که خدا دوس نداشته باشه به زمین گرم میخوره.به خدا توکل کن

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )
چی دوست داری بشنوی؟ اینکه مردها ... بی عاطفه هستن؟ تنوع طلب هستن؟ بد اخلاق هستن؟ ..... همیشه د ...

ببخشید اگه خانم طرف زیاد سرش تو گوشی باشه و مرد هی بخواد ی جوری ببینه  وزنش نزاره   این باعث چ رفتاری میشه ؟

2738
شوهرم همشو داره 

بعضی ها واقعا شخصیت شون انگار اینطوریه حالا ممکن ادامای خوبی هم باشن ولی بروز نمیدن.البته قابل تغییر شاید باشه ولی خیلی خیلی سخت.چه مرد چه زن.بعد از یه سن وسالی تغییرشون سخته.

السلام علیک یا اباعبدالله الحسین علیه السلام

من و همسرم هر دو علاقمون رو در طول روز بارها ابراز میکنیم . به نظرم همونطور که مرد واسه خونه خرید میکنه و خانم خونه اشپزی میکنه تا غذای شکمشون اماده شه محبت و حرفهای عاشقانه هم باید مشترکا بینشون پاس کاری شه. اصلا قبول ندارم که یکی بی تفاوت باشه تا اون یکی جذبش بشه. هر دو باید به درک این برسن که حرفهای عاشقونه گاها از نون شب واجب تره.یک طرفه بودن احساسات تحمیل عذاب به طرف دیگه است.

اگر از جانب معشوق نباشد کششی

کوشش عاشق بیچاره به جایی نرسد

چرخ برهم زنم ار غیرمرادم گردد
سلام بعد از مدتتی ادم خسته میشه دوست داشتن معلومه اما ادم خسته میشه .همش محبت کلامی انجام بده

تاپیک اخرم لایک کنید

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )
2706