2737
2734
میدونی چرا؟؟ اخه کراش من دوس دختر داره 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️میگم کاش این روابط نبود کاش هیچ پسری ...

خب اون دختره زودتر جنبید مخشو زد اگه توام زودتر به فکر میوفتادی الان تو جای اون بودی😑🤣

حال دلم خوب نیست...میشه براش أَمَّنْ یُجیبُ بخونید...؟💔😔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اینجا که همه متنفرن پس دوست دختر این همه پسر منم حتما😐

بلند بلند بخند بدون اجازه ی هیشکی تو شهر بچرخ چون خانومی صداتو نبر هر حرف داری تو جمع بزنو لااقل خودت هوای خودتو داشته باش از کمد درار اون کفشتو که پاشنه داشت برو جلو آینه به خودت برس اون دختر سرحال قدیمو راش بنداز 
2728
 خب اون دختره زودتر جنبید مخشو زد اگه توام زودتر به فکر میوفتادی الان تو جای اون بودی😑🤣

خواهرش گفت بزار کاری کنم که باهم جور شید ولی من قبول نکردم من اونو برای یک روز دو روز نمیخوام من اونو برای همیشه میخوام ولی اون هر ماه دوس دختر عوض میکنه

بشین تا خدا پیامبر جدید بفرسته برات😕

واقعا😑 من با اینکه دوست پسرم توی خانواده مذهبی بزرگ شده و کلا خودشم اعتقادات خیلی مذهبی داره قبل من تو ۱۹ سالگیش دوست دختر داشته😑😑

دیگه حداقل همه یکی رو داشتن 🙄

حال دلم خوب نیست...میشه براش أَمَّنْ یُجیبُ بخونید...؟💔😔
میدونی چرا؟؟ اخه کراش من دوس دختر داره 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️میگم کاش این روابط نبود کاش هیچ پسری ...

باشخ 😁

همونطور با بقیه رفتار کنید که دلتون میخواد با خودتون رفتار شه، هممون تو یه متر قبر میخوابیم
2740
واقعا😑 من با اینکه دوست پسرم توی خانواده مذهبی بزرگ شده و کلا خودشم اعتقادات خیلی مذهبی داره قبل من ...

من داشتم کسی هم میخوام که مثل خودم بوده باشه!! اگه همه پسرا دوس دختر دارن یا داشتن من میخوام صد سال سیاه ازدواج نکنم

اخه اکثر پسرا الان دوس دختر داشتن به ندرت یکی پیدا میشه که نداشته باشه

درتاریخ 99/9/9 من در بهترین شرایط زندگیم هستم                                                                                             چه کسی میداند که تو در پیله تنهایی خود تنهایی🦋چه کسی میداند که تو در حسرت یک روزنه در فردایی🦋پیله ات را بگشا🦋تو به اندازه پروانه شدن زیبایی💖اقایون مثلا محترم درخواست دوستی ندید
خب باش...ماکارخودمونومیکنیم😆

😟👍

متاهل و متعهد 💍تو چشمات سواله یه عالم سوال🎁😍نگاهت پر از آرزوهای خاص♥میدونم تو ذهنت چیا میگذره😍🎲میبینی تو اما کی عاشقتره💏میمونم کنارت درست مثل سایت😚از امروز تا هر روز تا اون بینهایت🌠نمیگیره هیچکس جای خاک پاتو😍نمیمیره این عشق قسم میخورم😍تا روزی که قلبم هنوز میزنه❤😍تا وقتی که جونی توی این تنه😍تو روزای خوب 😃تو روزای بد🙁همیشه باهاتم قسم میخورم💏به بارون نم نم🌧☔به دریا به کوه🌊🗻به این آفرینش🌠 به کشتی نوح⛵به ماه و ستاره 🌙🌟به هفت آسمون🌎به عشقم به عشقی تا مرز جنون🤗به لحظه ی دیدار قسم میخورم👫❣دوباره  با  تکرار  قسم  میخورم😇به عهدی که بستیم💒💍به هستم به هستیم قسم میخورم🕋🙏💝
2706