2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزززیزم ،،❤️❤️

برای شفای هما دعا کن وبرای سلامتی و عاقبت بخیر وطول عمرباعزت هما وبچه هاش دعا کن درسخون وباادب وموفق باشن و برای یاسمن که چشمش خوب بشه وبرای یه دانشجو که تودرس و دانشگاه بسیارموفق باشه وبه سلامت بره بیاد خونه

شفای مادرم ازامام رضا میخوام نمیتونه راه بره محتاج

خدا هیشکی محتاج نکنه

عاقبت بخیری خودم و پسرم

و کار پیدا کنم

بابای مهربونم دلم برات لک زده یک سال شد که رفتی😭😭تا تولدت چند روز مونده همیشه من برات تولد میگرفتم وقتی کوچیک بودم ‌از مغازه کیک میگرفتم روش کبریت میزاشتم روشن میکردم برات یکم بزرگ شدم یاد گرفتم برات کیک بپزم و روش شمع و کبریت روشن کنم و تو میخوردی و میگفتی وای چه خوشمزست،بعد عروسیم دیگه برات شیرینی خریدم آوردم چون تو کیک خامه ای دوست نداشتی،حالا چه کنم برای کی،کجا تولد بگیرم.....😭😭😔برای شادی روح بابام صلوات،الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
2731

ازدواج وخوشبختی دوتابرادرم...مشکل زمینم حل بشه....درامدمون زیاد بشه وهرگز پول کم نیاریم ...طلبمون برسه وخریدمو انجام بدم.....برای یه بچه که معدلش بالای ۱۷بشه استرس نداشته باشه...زیارت امام رضا نصیبمون بشه....برای یه دانشجو که میانترمهاش نمرات کامل بگیره 

2740