2733
2734
عنوان

سزارین بیهوشی کامل یا کمر

354 بازدید | 41 پست

کدوم بهتره راحت تره سری قبلم بیهوشی کامل بودم تا سر پا بشم بهوش بیام زمان برد سردردای شدید داشتم برنظرتون بیهوشی از کمر بهتر نیست یا اونم عواقب خاصی داره

یه صلوات برای آرامش و شاکر بودنم به همه چیزایی که هست و دیگه نمیشه تغییرش داد

سلام عزیزم ،لطفا لایکم کن کامنت ها رو بخونم سوال منم هست.

فقط 18 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا جوری دستمو بگیر و بلندم کن که همه انگشت به دهن بمونن...(عدو شود سبب خیر ، اگر خدا خواهد)🤌🫡،(۲۹بهمن خبر بارداریمو شنیدم،خدایا ممنونم ازت،تو دلیمو حفظ کن و کمکم کن صحیح و سالم بغلش بگیرم)،از دوستانی که درخواست دوستی میدن معذرت می‌خوام نمیتونم قبول کنم.

من از کمر بی حس بی شدم

خوب بود عوارض انچنانی نداشت

فقط من چون مراعات نکردم و بعدش سرم همش تو گوشی بود و گردنمو میچرخوندم سه چهار روز بعدش شونه م و ی دستم ب شدت درد میکرد ولی زود خوب شد

من راضیم

فرشته ی من ۲۲ دی زمینی شد😍خوش اومدی نلینم🥰😍❤❤❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من دوبار سر از کمر به پایین شدم...

همش عوارض خودشو داره مثلا الان گاهی کمر درد دارم..

قسمت سزارینم هنوز که هنوزه بی حسه

وقتی واردسایت میشید در قالب ادب صحبت کنیدنگید مجازیه یه دل پشت اکانته بترس از روزی که بشکنیش آهش دامنتو خواهد گرفت....کاربربی ادب  ولی اگه بخوای بی ادبی کنی جوابتو میدم واز خودم دفاع میکنم✌😊باهم مهربان باشیم💚ودر اخر وقتی دلت از جایی پره وارد سایت شدی عقده هاتو خالی نکن😬یا کلا نمیتونی آروم شو بعد وارد سایت شو😄
هر دو عوارض خاص خودشونو دارن. ولی من بیهوشی گرفتم حافظه تعطیل شده چهار سال گذشته ولی خوب نشدم

وای منم انگار آلزایمر دارم ی موقع هایی

من دوبار بی حسی از کمر داشتم خوب بود

میشه برای برآورده شدن حاجتم صلوات بفرستی؟خواسته ای دارم که هرچی سعی کردم بهش نرسیدم و تا مرز افسردگی رفتم اما ناامید نشدم و به لطف و رحمت الهی امیدوارم...

اگر اون دفعه بیهوشی بودی این دفعه بی حسی میزنن

فقط یادت باشه موقع زایمان و بعدش تا چند ساعت اصلا حرف نزن و بدنتو سرتو تکون نده تا گردن درد شدید نگیری 

از همان دست که دادی به تو بر خواهد گشت      جگر خون شده ام خون جگرت خواهد کرد 💔🥀
من زایمان اول بیحسی از کمر بودم برا منم اصلا خوب نبود  بااینکه با بهترین دکتر شهر و بهترین بی ...

چطور بود مگه

بی حسی از کمر عالی بود. حتی فشار دادن شکم رو هم حس نکردم‌ و اینکه همون لحظه صدای گریه بچه رو میشنوی و میپیچدن میدن بغلت خیلی خوبه

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

بعدش بالش نذار

حرف نزن

سر تکون نده

گوشی کار نکن

میشه برای برآورده شدن حاجتم صلوات بفرستی؟خواسته ای دارم که هرچی سعی کردم بهش نرسیدم و تا مرز افسردگی رفتم اما ناامید نشدم و به لطف و رحمت الهی امیدوارم...
2706