2752
2734

والا من ۶ سال با یکی دوست بودم هیچ تعهد و پایبندی بهم نداشتم ولی خودم دوست داشتم بهم پیله کنه و بخواد روم غیرت داشته باشه ولی نه نداشت .حالا که با یکی دیگه ازدواج کردم میبینم شوهرم خیلی غیرتی یه. اینجوری ازش خوشم میاد چون میبینم که واسش مهمم حس بهتری دارم .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
چرامتنفری؟بنظرم این جوررابطه هابدنیست بشرطی که متعادل باشه بالاخره بایدسرازدنیای همدیگه دربیارین حدا ...

خب اینا عاشق هم هستن قصدشون اینه که برای همیشه با هم باشن! من از روابط دختر باز و پسر باز بدم میاد 

خواهرش گفت بزار کاری کنم که باهم جور شید ولی من قبول نکردم من اونو برای یک روز دو روز نمیخوام من اون ...

خب به هرحال برای همیشه هم باید از یجایی شروع شه ما هم الان رابطه امونو داریم ولی قراره بیاد خواستگاری و  خیلی ام جدی حرفشو زده اما یکم شرایط اوکی نیس ک فعلا بیان... و یچیز دیگه وقتی میدونی تنوع طلبه ارزش فکر کردن نداره پس فردا هم بهش رسیدی خب هی باید حواست باشه هرز نپره!؟من پسرای اینجوری بدم میاد 🙄

حال دلم خوب نیست...میشه براش أَمَّنْ یُجیبُ بخونید...؟💔😔

منم خوشم‌نمیاد هردفعه میرن با یکی 

آدم های که حساس و احساتین برای این روابط خوب نیستن

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم

عزیزم بستگی به خود پسره داره 😁 یچی بگم من یه بار با یه پسری دوست شدم بعد چند روز گفت با کراش قبلیش دوست شده بعد منم گفتم وای چه مرد وفاداری زدم رفتم😂 با خودم گفتم همه مردا اینجوری نیستن بعد سه روز دوباره پیام داد .....بلاکش کردم 😂😂😂😂

فک کنم فقط تو منظورم رو گرفتی 😁

ن بانو منم گرفتم کلیم خندیدم 

زنده باشی ک کارخودتو میکنی😄😄

ی خانوم متاهل دی ماهی فوق العاده شیطون و زبون دراز و رُک😐که عاشق دُخمله👧کابرای عزیز خواهش میکنم وقتی تاپیک میزنین ول نکین برین به امون خدا و هشتا درمیون جواب بدین ما مسخره شما نیستیم🤪هرکسی پست رو میخونه بجای لایک پاسخ بده اگ حرفی هست😘 ظهور آقامون و خوشبختی هممون اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل الفرجهم🤲
واقعا درک نمیکنم بعضی هارو که زن دوم میگیرن.زن یکی و یکی هرچیم بد اخلاق و غرغرو باشه بازم باید ادم د ...

ای ولا آقا سامان  

امیدوارم یه روزی بیاد که همه بابا ها بابای ایده ال باشن  امیدوارم همه دخترا خوشبخت بشن همه اونایی ک ارزو دارن مامان بشن به ارزوشون برسن وخدا دامنشونو سبز کنه  همه مامانا سلامت باشن وبا عشق بچشونو بزرگ کنن واینکه امیدوارم خداوند از هردوجنس بچه به همه ادما بده   خدایا تو بساز تو بسازی قشنگ تره  
خب اینا عاشق هم هستن قصدشون اینه که برای همیشه با هم باشن! من از روابط دختر باز و پسر باز بدم میاد&n ...

عزیزم قرارنیست هررابطه ای به ازدواج ختم بشه ..قضیه دختربازاوپسربازابحثشون جداس چون اوناهدفشون بابقیه فرق میکنه..امامن میگم حتی اگه واسه ازدواج هم نباشه چه اشکالی داره دختروپسرباهم دوست باشن

2706